Hlavní obsah

Horoskopy na čtvrtek 15. října 2015

Neposlouchá dobře ten, kdo příliš touží mluvit

Horoskopy na čtvrtek 15. října 2015

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Okolnosti vás přinutí změnit hodinu a místo schůzek a jednání. Trvat za každou cenu na tom, na čem jste se domluvili, by byla ztráta času. Nemluvě o tom, že druhou stranu popudíte. Pozor na rádoby vtipné známé a jejich hloupé vtipy.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Pohyb Venuše představuje naději na velký zlom ve vývoji partnerských vztahů. Vaše láska bude překvapivě smířlivá a přestane se vracet k tomu, co jí ještě včera vadilo.  Dráha Jupiteru věští mnohá šokující překvapení.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Váš nepříjemný kritik a nebezpečný rival ubere plyn a začne respektovat vaše argumenty. Zabrat vám dá partner, který začne kontrolovat váš denní rozvrh a návraty k rodinnému krbu. Vydržet to můžete sotva pár dní.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Podaří se vám stabilizovat vaši finanční situaci. V úvahu přicházejí výhodná půjčka, dar a výjimečně i nějaká výhra. Na velké vyskakování to nebude, ale rozhodně se vám zlepší nálada. Partnerská hádka skončí sladkým usmiřováním.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Hodně úsečně s vámi bude jednat někdo, kdo se na vás ještě nedávno usmíval a možná vám i něco sliboval. Důvodem mohou být pomluvy, které o vás šíří zhrzený ctitel nebo neschopný kolega. Je nutné si s ním promluvit.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Luna a Neptun varují před unáhlenou změnou názorů a uzavřením dohody s osobou, kterou vaši kolegové nebo přátelé právem nemají v lásce. Naděje na prospěch, který by vám to mělo přinést, jsou stále velice mlhavé.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Nepodléhejte náladovosti, partner na to bude alergický a dá vám to zřetelně znát. Nezadaným končí čekání na velkou lásku. Potkáte ji na sportovní nebo společenské akci, kde se předvedete jako velice zábavní a přitažliví společníci.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Aura Venuše zvýší vaší sebejistotu a přispěje k zlepšení vaší nálady. Budete zdravě podnikaví a vynalézaví. Dospějete k jedinému rozumnému závěru, že stejně všechno nestihnete a řadu věcí hodíte za hlavu.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Výrazně se sníží napětí v rodinně a v práci se přestanete ohlížet na stesky kolegů. Zamilovaní se zbaví rozpaků a představí partnerovi svoje představy. Vydechnout si můžete díky příznivému působení konstelace Luny s Uranem.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Na dobré cestě je vyřízení vaší žádosti. Inspirováni Uranem najdete konečně způsob, jak se sblížit s někým, kdo vás přehlíží. Respekt si získáte originálními nápady. Trpělivost vyžaduje setkání s pesimisticky naladěným známým.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Bude nutné se podívat s klidem a nadhledem na problémy školou povinných dětí. V žádném případě nelze spoléhat na to, že se něco vyřeší samo, bez radikálnějšího řezu. Vážnou překážkou bude velké časové zatížení v zaměstnání.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Dojde vám trpělivost a vzepřete se nadřízeným, kteří vám nakládají stále více úkolů. Pokud s tím něco neuděláte už dnes, začnou si myslet, že jste ochotní pracovat zadarmo. Věnujte zvýšenou pozornost partnerským vztahům. Vaše láska chová jistá očekávání.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků