Horoskopy na neděli 31. prosince 2017

Každý chce dlouho žít, ale nikdo nechce stárnout Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Poslední den v roce se určitě nepředřete, každý krok dvakrát zvážíte. Smůlu má ten, kdo by od vás chtěl cokoli jiného, než s vámi vypít kávu nebo sklenku vína. Ke každému však budete svátečně vstřícní, laskaví a štědří.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Dáte se do odstraňování starých restů, pokusíte se splatit nejen finanční dluhy, ale také zavoláte přátelům, které už letos neuvidíte. Menší starosti můžete mít s dětmi, které na poslední chvíli změní plány. Asi nemá cenu něco jim zakazovat.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Přijde za vámi známý, který by chtěl začít nový rok úplně jinak, od základů změnit svůj život. Moc mu neporadíte, ale také ho nebudete od ničeho zrazovat. Nezapomeňte si včas a předem, zajistit dopravu ze silvestrovských oslav. Pořádně to roztočíte. 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

V případě, že se chystáte do společnosti, neuškodí, budete-li mít v tašce náhradní boty. Nejste zvyklí protančit celou u noc, a také o ně můžete mnoha různými způsoby přijít. Budete mít spoustu nezvykle rozverných nápadů.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Nepřehánějte to s přípravou večerního pohoštění. Hosty není třeba příliš rozmazlovat. Na rozdíl od nich budete večer unavení a vaše radost ze silvestrovského veselí bude poloviční. Dejte prostor partnerovi, uvidíte, že se vytáhne.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Nevzpírejte se posezení se známým, který přijde s dobrou zprávou. Jedna vaše starost zmizí spolu se starým rokem. Jenom to nepřežeňte s předčasnou oslavou. Večer byste nestáli za nic, a že se budou dít velké věci.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Po celý den až do půlnoci se budete dobře bavit. Čeká vás ale rovněž role dobrotivého samaritána, který se postará o psychicky zlomeného nebo fyzicky unaveného přítele či kamarádku. Na polovinu z toho, co pro ně uděláte, si už zítra nevzpomenou.  

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Kamkoli půjdete, neberte si víc peněz, než je nezbytně nutné. Zcela vážně vám hrozí, že je utratíte, ztratíte nebo půjčíte, což je v podstatě totéž. Pozor, abyste se doma nepohádali ještě před večeří. Jste poněkud nervózní a máte lehkou depresi.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Bude o vás zájem, dávejte si pozor, abyste si nezadali. Ve velkém nebezpečí jsou zvláště zadaní. Žárlivý partner neunese ani jeden váš neopatrný krůček. Doma buďte střídmí v jídle a pití. Váš žlučník a žaludek nejsou na bohatýrské výkony připraveny.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Přátelé vás mohou překvapit prosbou, jestli vám nevadí, když k vám s sebou někoho přivedou. Pro celý dnešní den a noc planety doporučují velkorysost, máte šanci poznat nové, sympatické lidi. Příště pozvou oni vás, a budete pořádně překvapení.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Je dobré mít svoji hlavu, ale existují rovněž četné výjimky. Čím pozdější hodina, tím víc dejte na slova partnera a přátel. Jinak se nevyhnete trapasům, které vám sice projdou bez následků, ale zítra se za ně budete stydět.  

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Nedělejte případ z toho, že někam přijdete pozdě, nebo se někdo opozdí k vám. Dnes se dívají na hodinky jen nudní puntičkáři. Dáte-li se něčím takovým nebo podobným rozhodit, ztratíte náladu a pokazíte ji i jiným.


Komerční sdělení