Horoskopy na sobotu 30. září 2017

Revmatismu a pravé lásce člověk věří, jen když na ně trpí Motto dne

 BERAN (21. 3.–20. 4.)

Oslní vás osoba opačného pohlaví, kterou poznáte ve společnosti přátel. Vašemu novému milostnému vztahu nestojí v cestě žádná překážka. Všechno záleží na vaší nápaditosti. Nedejte se odradit jejím počátečním chladem.

BÝK (21. 4.–21. 5.)

Více času je třeba věnovat rodině a blízkým příbuzným. Náznaky žárlivosti vás zaskočí partner. Ještě nejde o nic vážného, ale je třeba s tím rychle udělat něco zásadního. Nezdvíhejte těžké věci a nenamáhejte páteř.

BLÍŽENCI (22. 5.–21. 6.)

Mile vás potěší fantazie a široký okruh zájmů nové známosti.  Neměli byste se spolu ani chvíli nudit. Budete překvapeni také tím, kolik zná skvělých lidí. Udělejte si čas na sport a delší procházku. Potřebujete obnovit fyzické síly.

RAK (22. 6.–22. 7.)

Na náladě vám nepřidá partnerova nálada, klesající k bodu mrazu. Nepokoušejte se ho rozptýlit a pobavit za každou cenu. Situaci by to jen zkomplikovalo. Při jednání o prodeji nebo koupi bytu či chalupy netlačte na pilu, přijdete o výhodný obchod.

LEV (23. 7.–22. 8.)

Okolnosti vás donutí zvednout telefon a požádat o schůzku někoho, za kým se vám vůbec nechce. Nedělejte si z toho hlavu, mnohem víc ztratíte v případě, když to neuděláte a budete spoléhat jen na šťastnou shodu náhod.

PANNA (23. 8.–22. 9.)

Těžkou zkouškou trpělivosti bude diskuse s partnerem, který na vás vychrlí nějaké podezření, ale nepustí vás ke slovu. Všechno mu vysvětlit a uvést věci na správnou míru nebude snadné. Může to trvat i několik dní.

VÁHY (23. 9.–23. 10.)

Neposlouchejte partnera jen na půl ucha, uteče vám něco důležitého a bude oheň na střeše. V případě krátkých známostí nelze vyloučit ani dramatický rozchod. Vyhněte se návštěvám pochybných podniků.

ŠTÍR (24. 10.–22. 11.)

Náladu vám pokazí nutnost splatit nějaký dluh nebo vyrovnat starou pohledávku. Vaše finanční situace se tak na pár dní dost zdramatizuje. Teplo domova a společné výlety do přírody vám dodají novou energii.

STŘELEC (23. 11.–21. 12.)

Zprávu, která vás zaskočí, byste jisté osobě neměli tlumočit po telefonu, ale udělejte si čas a zastavte se za ní osobně.  Vaše dobrá vůle a snaha by nemusely být správně pochopeny. Luna varuje před možným nedorozuměním a zbytečnou roztržkou.

KOZOROH (22. 12.–20. 1.)

Zlepší se zdravotní stav staršího příbuzného, o kterého si již delší dobu děláte starosti.  O víkendu na chalupě hlavně odpočívejte a choďte na dlouhé procházky. Hlavně nepřeceňte síly a vyhněte se neschůdným terénům.

VODNÁŘ (21. 1.–20. 2.)

Dlouhý rozhovor budete mít s partnerem, který za vámi přijde s osobními, možná částečně i zdravotními problémy. Pečlivě si promyslete všechny kroky spojené s vydáváním peněz. Někdo, koho znáte, se pokusí vás ošidit.

RYBY (21. 2.–20. 3.)

Nebojte se barev, oblékejte se nápaditě. Budete-li někde ve společnosti s partnerem, zapomeňte i na pouhý náznak flirtování. Nevěřte tomu, že je váš miláček slepý. Ani se nenadějete a vyvolá trapnou, nepříjemnou scénu.


Komerční sdělení