Horoskopy na středu 27. prosince 2017

I pod hrubou halenou je často skrytá moudrost Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Začnete spřádat nové plány, jak oslavit Silvestra. Přiměje vás k tomu pozvání lidí, na kterých vám dost záleží a jejichž přízeň pro vás hodně znamená. Nadále odmítnete připouštět si nějaké větší starosti a vážné věci necháte na další dny.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Okolní ruch a shon vám půjde pořádně na nervy. Známí vám nabídnou na prodej zimní zájezd, na který nemohou jet. Nebude to levné, ale nabízená sleva stojí za to. Kolegové vám nedají pokoj, dokud s nimi nevypijete sklenku dobrého moku.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Objeví se nudný, nepříjemný úkol, který se nedá odkládat. Prokážete-li smysl pro povinnost, můžete si být jistí, že to někdo náležitě ocení. Potěší vás, s jakou radostí si budou partner, děti  nebo rodiče užívat vašich vánočních dárků.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Přijde dopis, na který jste čekali již před svátky. Vyjasní se mnohé z toho, co vám vrtalo hlavou. Dělali jste si starosti zbytečně, bude vám do zpěvu a do tance. Zamilování stráví nádherný den ve společnosti svého idolu.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

V práci se nikdo nepřetrhne, nadřízení budou dost zoufalí. Se špatně skrývanou mrzutostí vám někdo z příbuzenstva vytkne, že jste ho nepozvali na svátky. Naštěstí vás napadne výmluva, proti které nemůže nic mít.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Opakovaně vám bude vrtat hlavou, kam na Silvestra. Do společnosti nebo zůstat doma?  Všechno za vás vyřeší partner, který přijde s šikovným nápadem. Budete-li dostatečně iniciativní, vnutíte šéfovi nápad, který se mu okamžitě zalíbí.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Možná si vysloužíte poslední letošní prémii. Pozor však, aby se o tom nedozvěděli kolegové, určitě by vás nutili k uspořádání malé oslavy. Pokud jde o program na dnešní večer, přizpůsobíte se partnerovi. Nebudete to mít snadné.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Intuitivně se důsledně vyhnete rozhovorům s nejistým výsledkem. Přetrvávající sváteční atmosféra vám znemožní zabývat se většími transakcemi. Naštěstí budou podobně reagovat i ostatní, takže vám žádné nepříjemnosti nehrozí.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Potěší vás usmíření se známou či přítelem. I když si to možná nechcete přiznat, roztržka vás mrzela a dnes rádi uznáte, že jste jednali unáhleně. Nedopusťte, aby na vás padnul byť jen stín pesimistických představ některých lidí z vašeho okolí.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Věřte intuici, že se dnes nikomu do ničeho nechce a nic nevyřídíte. S trochou štěstí i vás nechají všichni na pokoji, takže se můžete věnovat koníčkům, partnerovi a rodině. Pobyt v zaměstnání bude, až na výjimky, čistou formalitou. 

 

VODNÁŘ (21.1. – 20.2.)

Dobrý den, ale ne zrovna jednoduchý. Vezmete na sebe příliš mnoho povinností. Přitom bude nutné dostát všem slibům a závazkům. Právě v těchto dnech, kdy každý myslí spíše na zábavu, to nebudete mít jednoduché.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Můžete si ještě vylepšit stav konta, ale hodně záleží na vašem přístupu k lidem a odvaze riskovat. Zamilovaní se mohou těšit na chvíle se svojí láskou. Venuše nevylučuje, že padnou hodně vážná slova, sliby a žádosti.


Komerční sdělení