Horoskopy na pondělí 25. prosince 2017

Život je jako trubka, když do ní nefoukáš, nic z ní nevyjde Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Vánoční pohodu si dokonale vychutnáte právě dnes. Najdete volnou chvíli i pro sebe, potěšíte se s dárky a vychutnáte intimní projevy přízně svých nejbližších. Odpoledne určitě vyrazíte někam ven, do přírody nebo na návštěvu.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Plni emocí se neubráníte vzpomínkám na dětství a s ním spojené vánoční zážitky. Nemračte se na dospívající děti, když vás budou netrpělivě přerušovat. Nebyli jste tehdy jiní. Pokud společně vyrazíte na hory, bude to rázem o něčem jiném.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Ozvou se příbuzní a mazaně se ohlásí na některý ze svátečních dnů. Planety radí, pozvat je na stejný den a stejnou hodinu. Když už to musí být, tak ať to bolí co nejméně. Nakonec budete překvapeni, jak vám bude společně dobře.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Sváteční pohodu si můžete prodloužit tím, že se zastavíte u příbuzných nebo přátel, na které jste neměli před Vánocemi čas. Budou nadšeni zvláště, když nepřijdete s prázdnou. Stejně se tam nezdržíte, budete si chtít užít rodinu.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Luna s Venuší slibují velké oživení ve vašem okolí. Přinese vám radost i zadostiučinění. Jeden z dárků, který jste našli pod stromečkem, vám bude závidět celé příbuzenstvo. Budete mít co dělat, abyste si ho vůbec stihli užít.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Nespoléhejte příliš na to, že si poležíte a budete se kochat dárky a sváteční atmosférou. Partner a děti si vás chtějí užít. Udělá vám to radost a rozhodnete se jí část předat i příbuznému, který je sám.  Zavoláte mu, nebo se u něho stavíte.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Pokud jste vyrazili na chalupu nebo do přírody, jistě půjdete na lyže či na procházku. Pečlivě zvažujte své síly. Úporná snaha dokázat blízkým jakou máte skvělou formu, vám bude svazovat ruce i nohy a moc se nepředvedete.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Pokud jste se nemohli s někým sejít včera, dáte mu dárek dnes. Jestliže někdo tvrdí, že už to není ono, je na omylu. Většinu času strávíte s rodinou a příbuznými. Autem se snažte jezdit jen ve dne. Příliš mnoho zážitků vás rozptyluje.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Den jako předurčený k vychutnání rodinného života, rozjímání, návštěvám blízkých a přátel. Váš temperament vám nedovolí dlouho sedět na jednom místě. Naplánujte si proto odpolední program pečlivě předem.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Vaši blízcí a přátelé vás budou od rána lákat na různé akce. Na rozdíl od jiných dnů se vám to bude náramně líbit, a kdybyste mohli, tak budete na několika místech zároveň. Budete hýřit humorem a dobrá nálada vás neopustí celý den.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Budete brát velké ohledy na to, co si kdo přeje a tak poměrně snadno docílíte toho, že bude dnešní den opravdu sváteční a pohodový.  Hodně času strávíte venku. Nostalgická prosincová krajina pozitivně zapůsobí na vaše rozpoložení.   

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Neskrývejte chuť po samotě, být pár hodin někde stranou. V nynějším svátečním kolotoči je to přirozené. Trochu se zklidníte a zase budete tryskat energií. Případnou návštěvu byste utrápeným vzhledem uvedli do rozpaků. 


Komerční sdělení