Horoskopy na čtvrtek 24. května 2012

Chceš-li vědět, jak rychle letí čas, vezmi si půjčku Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Pokud se rozhodnete změnit práci nebo partnera, nesmíte se nechat přemluvit k odkladu ani další zkušební době. Byla by to cesta nikam a jen se budete další dlouhé dny zbytečně nervovat. Neponechávejte bez dozoru cenné věci.

    

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Zkusíte se vytáhnout před člověkem, o kterém víte, že má vliv a moc. Lichotit mu a podlézat, by bylo nedůstojné, postačí, když mu předvedete šíři svých znalostí a zkušeností. Můžete k tomu využít společenské příležitosti.

    

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Nepotlačujte chuť se bavit a vyrazit si z kopýtka. Stačí, když nepřekročíte jistou hranici a můžete jít v podstatě s kýmkoli a kamkoli. Neuspěchejte realizaci nápadu týkajícího se riskantní investice. Počkejte si na lepší podmínky.

    

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Potíže si můžete přidělat prostořekostí a neochotou vyjít někomu vstříc. Možná si jistá osoba opravdu lepší jednání nezaslouží, ale pokud s ní budete mít co dělat i v budoucnosti, je nutné už dnes ledacos mlčky překousnout.

    

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Pozor na snahu zbrkle dokončit rozdělanou práci. Vaše sebelepší záměry budou narušovat vibrace Neptunu. Snadno se stane, že budete muset začít znovu nebo přijdete o peníze. Optimisticky vás naladí nečekaná výhra.

    

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Dávejte pozor, abyste nehovořili o někom, kdo vám stojí za zády. Jsou lidé, kteří nesnesou ani stín kritiky a obvykle bývají pěkně mstiví. Jistou mrzutost budete mít s mladším kolegou. Nepůjčujte si klíče od cizího bytu. Čekají vás tam nepříjemnosti.

    

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Téměř celý den se budete pohybovat jako v mlze. Nebylo by divu, kdybyste se pořádně nevšimli ani toho, co se odehraje v bezprostřední blízkosti. Venuše s Lunou vám nabídnou možnost uhladit nedávný spor s milencem či partnerem.

    

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Do vaší přízně se pokusí vetřít neoblíbená a všemi vysmívaná osoba. Nemůžete si dovolit, aby vás spolu někdo viděl či spojoval. Kdybyste dnes chtěli kritizovat rodinu nebo přátele, zamyslete se nad tím, jestli nepřeháníte.

    

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Je zbytečné a dokonce riskantní, začínat s něčím novým. Mnohem větší užitek vám přinese dokončení toho, co už dlouho zbytečně odkládáte. Ať již budete kdekoli, je důležité, abyste se dokázali včas vrátit domů.

    

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Na světlo denní se dostane věc, kterou zatím obratně skrýváte. Držte jazyk za zuby a vyhýbejte se alkoholu. Pokud si myslíte, že máte problémy, pak vás rozhovor s přítelem přesvědčí, že jiní jich mají dvakrát tolik.

    

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Konflikt s poslední známostí bude ostrý, ale rozhodně nemusí signalizovat blížící se konec. Záleží to především na vás a vašem citlivém přístupu. Vymstí se vám návštěva restaurace nebo vinárny s nevhodnou společností.

    

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Pokud se chystáte do kina nebo divadla, připravte se na náhodné setkání s někým, kdo vám není dvakrát sympatický. Naděje, že ho minete, aniž by se vás všimnul, je minimální. Opatrně vybírejte místo, kde zaparkujete svůj vůz.

Komerční sdělení