Horoskopy na sobotu 23. prosince 2017

Láska je jako dítě, které touží po všem, čeho může dosáhnout Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Všechno, co byste chtěli, asi nedokončíte, ale i tak můžete být večer spokojení. Najdete si čas i na děti a krátkou procházku. Pozor, abyste se v návalu emocí nerozpovídali a hloupě neprozradili zítřejší vánoční překvapení. 

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Změní se postavení planet a následně i vaše situace. Pro vás osobně to znamená o pár starostí méně a slibnou možnost konečně si vydechnout. Ještě o tom nevíte, ale máte doma zdatné pomocníky. Jen je musíte zdravě motivovat.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

To, co jste začali, je třeba dokončit. Možná už byste se rádi pustili do něčeho nového, ale byla by to škoda. Vaše dnešní nápady nemusí být ani zdaleka tak dobré, jako ty včerejší. Jste pod velkým tlakem a přestáváte si věřit.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Planety vám vcelku přejí, nedejte se otrávit brumlajícím partnerem, ani neposednými dětmi. Jsou stejně nervózní a napnutí jako vy. Jakékoli zvyšování hlasu je naprosto zbytečné. Nejlepší bude nad vším mávnout rukou.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Pokud náladového partnera nějak nezaměstnáte, nebude s ním k vydržení. I kdybyste si měli něco vymyslet, třeba ho poslat na druhý konec města pro nějaké exotické koření. Pocit, že je důležitý mu udělá jen dobře.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Kdyby se náhodou vyskytl nějaký problém, nestyďte se zavolat tchýni nebo jinému příbuznému. V skrytu duše doufají, že je nějakým způsobem zapojíte do vánočních příprav. Nebojte se, nic víc od vás chtít nebudou.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Dopolední telefonát může znamenat vynucenou změnu některých plánů. Nepropadejte panice, je to normální a v podstatě se nic moc nezmění. Venuše s Lunou varují před zveličováním maličkostí. Nakvap koupený dárek nikomu radost neudělá.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Vánoce sem, Vánoce tam, kdyby si začali partner nebo děti vymýšlet, rázně s nimi vyběhnete. Dopadne to přesně tak, jak předpokládáte. Ztiší se a ještě rádi vám pomohou s tím, co je třeba. Budete je muset popohánět, ale bude klid.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Neúspěšně se budete prát s tendencí nechat všeho, co vás nebaví a nejde podle vašich představ.  Mars s Uranem naznačují, že uděláte jen dobře, když se nebudete do ničeho nutit. Improvizujte a nechte se vést vnitřní inspirací.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Dojde na lámání chleba, bude nezbytné splnit nepříjemnou povinnost. Usnadní vám to pomyšlení, že potom už budou následovat jen hezké a milé chvíle. Berte to jako nutnost vyhovět společenským konvencím a nevyvolávat zbytečné třenice.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Planety upozorňují na stoupající nervozitu ve vašem okolí. Jen těžko se ubráníte, aby nepadla i na vás. Svátky jsou nádherná záležitost, ale pro jejich pohodu a kouzlo je třeba přinést nejednu oběť. Říkejte si, že to děláte hlavně pro své nejmilejší.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Do ničeho se nehrňte, zvažujte každičký krok. Přehnaná snaha udělat každému na potkání radost, nemusí dopadnout dobře. Nelze vyloučit větší výdaj na poslední chvíli. Může se ozvat někdo, kdo si myslí, že ho ignorujete a zapomínáte na něj.


Komerční sdělení