Horoskopy na sobotu 13. února 2016

Když ten největší lenoch dává línému příkazy, otevře líný jen oči Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Po ránu budete postrádat obvyklý elán, nebudete mít náladu na vymýšlení nějakých atrakcí pro rodinu. Všechno vás hned rozčílí a ze všeho nejvíc budete toužit po klidu. Nedivte se proto odstupu dětí a partnera.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Vaše nápady dnes nevzbudí tak nadšený ohlas, jak jste zvyklí. Nikdo sice nebude hlasitě proti, ale halasně projevované nadšení bude to tam. Bylo by naivní očekávat, že při tvorbě dnešního programu vás nahradí někdo z rodiny.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Na návštěvě nebo nějaké oslavě se nedejte svést uvolněnou atmosférou. Nadbíhání osob opačného pohlaví neberte ve vlastním zájmu docela vážně. Ze všech stran na vás bude mířit několik párů zvědavých očí.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Docela dobře si budete vymýšlet neuvěřitelné historky, budete přesvědčiví při líčení svých i cizích příhod. To všechno dohromady z vás udělá skvělého a vítaného společníka. Partner na vás bude právem pyšný.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Konstelace Marsu s Neptunem varuje před setkáním se špatnými lidmi. Není snadné odhadnut, kdo je kdo, ale neuškodí být neustále ve střehu. Mladší ročníky čeká jisté rozčarování v lásce. Váš idol se nepředvede v nejlepším světle.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Planety doporučují nezdržovat se doma víc než je nutné. Vám i rodině bude mnohem lépe někde venku, v přírodě nebo na výletu. V opačném případě hrozí ponorková nemoc a z ní plynoucí hádky a zbytečné diskuse.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Vaše trápení v lásce skončí šťastně. Pozitivní roli přitom sehraje postavení Luny s Venuší. Zásadní je oboustranná ochota vyjít si vzájemně vstříc. Při sportu je nutné neustále respektovat hranice vaší fyzické výkonnosti.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Drobná roztržka na chvíli pokazí rodinnou pohodu. Naštěstí se mráčky brzy rozplynou, zvláště pokud vyrazíte do přírody. Nehleďte na rozmary počasí. Budete poněkud přecitlivělí na narážky týkající se vaší životosprávy.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Vytoužený cíl či romantická láska vás čekají tam, kde byste to ještě včera naprosto nepředpokládali. Navázání sympatického, slibného vztahu nahraje jak příznivá souhra náhod, tak vaše na výbornou fungující fantazie.    

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Právem se rozzlobíte na osobu, která vám neprávem vyčte, že pro ni nic neděláte. S velkou pravděpodobností půjde o souseda nebo příbuzného. Hlídejte si hodinky, jinak se zpozdíte do kina nebo na zajímavou schůzku.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Během setkání s příbuznými může přijít řeč na něco, o čem nechcete mluvit. Nebudou-li dostatečně taktní, rozejdete se ve zlém. Není třeba se čertit při porážce od mladších soupeřů. Sport by měl být hlavně zábavou.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Budete-li přeci jen muset alespoň trochu uklízet, osladí vám to doma nebo na chalupě nález věci považované za ztracenou. Mimořádně zábavné to bude v případě, kdy půjde o něco, co patří partnerovi nebo dětem.


Komerční sdělení