Horoskopy na úterý 9. února 2016

Plachost je tak nebezpečná nectnost, že je na pováženou někoho z ní vyléčit Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Dbejte na to, abyste nezakřikli slibně se rozvíjející pracovní záležitost nebo milostný vztah. Ještě zdaleka nemáte potřebnou jistotu, že všechno půjde tak, jak má. Jednejte rovně a otevřeně, i kdyby byla příležitost někoho doběhnout.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Díky Merkuru přijde dlouho očekávaná inspirace a najdete cestu ze složité situace. Patřičně vám to zvedne sebevědomí. Projeví se to na výsledcích vaší práce. Nadřízení budou muset uznat, že máte pravdu a omluvit se za svoje pochybnosti.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Na milostné schůzce méně mluvte a víc poslouchejte. Dozvíte se pár zajímavých věcí. Umožní vám to lépe pochopit osobnost vašeho idolu. Nežertujte o nepříjemných věcech nebo vás některá z nich ještě dnes potká.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Vyhýbejte se lidem s křivým charakterem, přivedou vás do maléru. Jeden takový se za vámi chystá.
Odpověď na otázku, jestli zůstat ve firmě, kde pracujete nebo odejít jinam, vám usnadní atraktivní nabídka známého.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Máte v sobě vnitřní sílu, kterou jste se ještě nenaučili správně využívat. Potřebujete silný citový zážitek. Běh událostí vás zavede do míst, zvláštním způsobem svázaných s vaší budoucností. Pozorně se rozhlížejte kolem sebe.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Budete mít příležitost napravit starou chybu. V práci se chovejte skromně. Máte vysoké nároky a pak se divíte, že vám nikdo nevyhoví. Chcete-li se zbavit stresů, nezbývá vám než slevit ze svých náročných, až nereálných představ.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

 Dráha Neptunu přeje zásadním změnám, načasujte si kroky podle toho a úspěch vám neunikne. Vyjdou vám plánované investice, hlavně koupě či prodej nemovitosti. Roste vaše chuť na malé milostné dobrodružství.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Odvahou a rozhodností vynikat nebudete. Kdyby se toho všimla konkurence, čekají vás horké chvíle. Kvůli jistotě odložte riskantní operace s větší finanční částkou. Nelaškujte s cizími, třeba i přitažlivými, sympatickými osobami.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12)

Měnit místo vyžaduje jak odvahu, tak důkladný přehled o tom, co by vás čekalo. Pokud vám něco z toho chybí, klidně dál seďte tam, kde právě jste. Neodmítejte radu některých lidí jenom proto, že jsou o generaci starší.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Merkur vám nabízí příležitost vylepšit vztahy se šéfem. Bude to chtít trochu sebezapření a ochotu ke kompromisům. Výhody nalezení společného jazyka jsou nepopiratelné. Nevynechávejte společenské akce. Navážete cenné styky.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Sami na sebe budete hodně zlí poté, co uděláte hloupou chybu. Nemá smysl si namlouvat, že se nic nestalo. Váš cíl se zase vzdálí. Mnohé by se dalo napravit s pomocí známého. Toho však budete muset dlouho přemlouvat.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Nevěšte hlavu pouze kvůli tomu, že lepší místo dostal někdo jiný. Nepotrvá to dlouho a ti samí lidé, kteří ho do funkce dosadili, zjistí, že se neosvědčil a sesadí ho. Dobrou zprávu byste měli obdržet od lékaře nebo právníka.


Komerční sdělení