Horoskopy na pondělí 8. ledna 2018

Když dávají, ber, když hrají, tancuj Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Hodně sil vás bude stát úsilí, nedat se ovlivnit lidmi, kterým jsou vaše názory proti srsti. Věřte tomu, že se vám váš pevný postoj a neústupnost vyplatí. Sladké odměny se dočkáte v milostných vztazích. Váš miláček bude dokonalý.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Osoba, na které závisí uskutečnění vašich představ, vás bude držet v napětí. Možná přijde s dalšími požadavky a podmínkami. Musíte se rozhodnout, jestli by nebylo lepší spoléhat na vlastní síly. Planety nestojí špatně.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Jistá záležitost se bez většího úsilí a určité oběti nevyřeší. Je nutné se rozhodnout, jestli vám stojí za to. Opatrně s opravami technických přístrojů. Pokud nejste odborníkem, naděláte víc škody než užitku. Nehrajte si s cizími zvířaty.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Mohli byste ušetřit hezkých pár korun. Podmínkou je odolat nabídce, se kterou přijdou dobří známí. Mějte na paměti, že se mohou mýlit. Zajímavé zkušenosti získáte díky nové známosti. Nemusí jít nutně jen o práci.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Rozhovor s nadřízenými ohledně vaší budoucnosti ve firmě, si vyžádá pevné nervy a trpělivost. Nedejte se vyvést z míry tím, že začnou kritikou vašich výsledků. Dostane se i na vaše plusy. Zvyšte svoji dávku vitamínů.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Nevěřte všemu, co vám kdo napovídá o jisté osobě z blízkého okolí. Kdyby se ukázalo, že to není pravda, budete se cítit velice trapně. Hlídejte partnera, aby při úklidu nevyhodil něco, co budete brzy naléhavě potřebovat.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Objeví se naléhavý problém, ale neustále vás bude někdo obtěžovat. Měli byste dát všem jasně najevo, že se potřebujete soustředit a cizí záležitosti vás nezajímají. Je třeba říkat častěji ne, jinak vás okolí naprosto udolá.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Přichází chvíle, kdy bude nutné odpovědět na nepříjemnou otázku z minulých dnů. Přešlapování na místě by vás postavilo do špatného světla. Nepodceňte náznak zdravotních potíží, jen horký čaj nemusí stačit.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

S obdivuhodnou elegancí budete navazovat nové kontakty, zvláště s opačným pohlavím. Máte šanci vyhladit staré třecí plochy a domluvit se s protivnými příbuznými. Máte chuť se bavit, pokud možno ve větší společnosti.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

V rodině klidná, pohodová atmosféra, všichni vás budou přemlouvat, abyste si vyrazili někam ven, mezi lidi. Odpoledne již začnete myslet na zítřejší povinnosti a nálada vám bude postupně klesat až k bodu mrazu.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Nejdříve ze všeho, je nutné zbavit se dojmu, že šéf chce slyšet jen a jen čistou pravdu. Neptun naznačuje, že se nestačíte divit, co všechno se bude dít. Upřímnost si nechte na odpolední schůzku se svojí láskou.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Nebylo by moudré se předvádět a chlubit. Snaha zalíbit se jisté sympatické osobě by se dala pochopit, ale co když ji tím naopak popudíte? Upoutat ji můžete i něčím jiným, jenom si musíte víc namáhat lenivou hlavičku.

 


Komerční sdělení