Horoskopy na sobotu 7. října 2017

Není většího neštěstí než člověk, který říká jedno, ale dělá druhé Motto dne

 BERAN (21. 3.–20. 4.)

Konflikt se státním zaměstnancem nebo veřejně činnou osobou nežeňte do krajnosti. Mohlo by vám stačit to, co na ně v spravedlivém rozčilení vychrlíte. Pohyb Marsu věští celou řadu drobných nepříjemných potíží.

BÝK (21. 4.–21. 5.)

Vlastní nedbalostí si přiděláte spoustu potíží. Některým nedorozuměním by se dalo předejít společným obědem s někým, kdo pro vás má slabost. Vztah s novou známostí ohrozí zjištění, že vám něco důležitého tají.

BLÍŽENCI (22. 5.–21. 6.)

Slibně bude pokračovat váš pokus o románek s atraktivní, přitažlivou osobou. Souhra náhod vás opět svede dohromady a vy budete mít příležitost i dost času předvést se v nejlepším světle. Splníte si jedno velké staré přání.

RAK (22. 6.–22. 7.)

Pozitivní vliv Merkuru se u vás projeví nárůstem optimismu a zdravého sebevědomí. Pokud si někdo myslí, že vás může zastrašit nebo vydírat, bude překvapen. S kamennou tváří a ledovým klidem poženete sporné záležitosti na ostří nože.

LEV (23. 7.–22. 8.)

Milostná schůzka, na kterou se chystáte, bude příjemná, ale k jasnějšímu projevu a zásadnímu vyjádření partnera nepřinutíte. Nelze vyloučit slovní přestřelku s přáteli. Nepříjemnost očekávejte v místech, kde se pohybuje hodně lidí.

PANNA (23. 8.–22. 9.)

Někdo, kdo vás nemá rád, se vás pokusí pomluvit u vašich známých nebo sousedů. Bylo by dobré tomu nějak předejít. Třeba tím, že budete k lidem ve svém okolí srdečnější a otevřenější. Těžké bude potlačit sklon k podceňování překážek.

VÁHY (23. 9.–23. 10.)

Mějte oči otevřené zejména ve velkých nákupních střediscích, na rušných nádražích a v ochozech sportovních stánků. Zamilovaným nabídnou planety možnost sdělit své lásce všechno, co mají na srdci. Nepleťte si otevřenost s naivitou.

ŠTÍR (24. 10.–22. 11.)

Určité negativní vibrace Venuše mohou vyvolat rozmíšku s přáteli. Lze tomu předejít tím, že se vyhnete tématům, která zákonitě vyvolají zlou krev. K smíchu vám budou nápady příbuzných, ale ironické poznámky si odpustíte.

STŘELEC (23. 11.–21. 12.)

Držte se v blízkosti partnera a uvážlivě reagujte na jeho proměnlivou náladu. Jen tak předejdete zbytečným sporům. Opatrnost na nákupech doporučuje Jupiter. Nevhodná velkorysost vám hrozí při vydávání malých částek.

KOZOROH (22. 12.–20. 1.)

Vymstít se vám může pasivita v milostných vztazích. Venuše s Lunou varují před vynalézavými pletichami bývalých soků. Opatrně s novými kosmetickými přípravky a léky, mohou u vás vyvolat nečekanou alergii.

VODNÁŘ (21. 1.–20. 2.)

Nesahejte na křehké a drahé věci. Skoro s jistotou se dá předpokládat, že vám vypadnou z ruky dříve, než se nadějete. Mějte ruce v kapsách a jen se dívejte. S partnerem to nezkoušejte po zlém, nikam se nedostanete.

RYBY (21. 2.–20. 3.)

Rozzlobí vás nevhodné, sobecké chování známého nebo přítele. Za to, co pro vás nedávno udělali, se budou nyní dožadovat náročné protislužby. Vaše reakce může být hodně ostrá, včetně toho, že je bez milosti vyhodíte.


Komerční sdělení