Horoskopy na pátek 6. října 2017

Kde ďábel více nemůže, alespoň zasmradí Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Pozorně naslouchejte, co se povídá kolem. Stačí náhodně zachycené slovíčko a rázem uvidíte jednoho člověka úplně jinak. Zdá se, že příliš věříte někomu, kdo vás tahá za nos.  V nevhodnou chvíli vám dojdou peníze.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

S vaší současnou intelektuální kapacitou dokážete divy. Přesně domyslíte všechno, co kolegům a známým uniká. Budete stále o krok vpřed.  Mars s Merkurem slibují zlom v kariéře a finančně zajímavý obchodní úspěch. 

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Berte vážně problémy a stížnosti svých dětí. Pokud se později dostanou do potíží, budete na tom mít svůj podíl viny. Určitě si musíte otevřeně pohovořit. Příbuzní mají finanční problémy a moc by jim pomohla i malá půjčka.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Přimete-li místo v jiné firmě, počítejte s tím, že vám kolegové budou závidět a dny do odchodu vám pěkně znepříjemní. Nespoléhejte na to, že vám projde nevěra daleko od domova. Jistý známý to vašemu partnerovi donese.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Bude třeba změnit některé plány, ale Neptun je zárukou, že ku prospěchu věci.  Budete nezvykle pružní a přizpůsobiví, což ocení nejen šéf, ale i partner.  Vůbec to přitom neznamená, že byste se museli vzdát svých představ a zásad.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Všechno nasvědčuje tomu, že se pustíte do něčeho velkého. Podvědomě vycítíte, že to musíte stihnout během několika dní a vydáte ze sebe všechny síly. Narazíte na překážky a nepochopení, ale s tím musíte počítat.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Náhoda vám přihraje zajímavé setkání, kterého využijete k projednání důležitých detailů vašich odvážných plánů.  Je tady však velké nebezpečí, že se s nimi svěříte někomu, kdo si vaši důvěru ani trochu nezaslouží.

 

ŠTÍR  ( 24.10. – 22.11.)

Bylo by dobré odjet na cestu, kterou z různých důvodů neustále odkládáte. Nebuďte zbytečně malověrní, jsou věci, které zvládnete mnohem lépe než ostatní. Jenom zbytečně nezavdávejte partnerovi důvod k žárlivosti.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Dosažení podpisu jakékoli smlouvy, od vás vyžaduje solidní ukázku řečnického umění a notnou dávku demagogie.  Vaši zatvrzelí odpůrci jsou stále silně proti.  V rozhodující chvíli vám přispěchají na pomoc Luna s Jupiterem.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Na partnerovi vyloudíte všechno, co si umanete, ale musíte citlivě udeřit na tu správnou strunku. Pozor na sobce, kteří by jenom brali, a sami zadarmo nehnou prstem.  Není jich ve vašem okolí málo a jejich počet roste.  

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Dostanete pozvání na akci, která vás sice nijak neláká, ale odmítnout nelze. Postavení Venuše s Lunou je zárukou, že přijde někdo, kdo by vás mohl zaujmout a příjemně rozptýlit. S lidmi, které nesnášíte, se bavit nemusíte.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Bezchybně zvládnete jistou dramatickou situaci. Svému okolí dokážete, že je-li to nutné, umíte jednat pružně a energicky. Osoba, které už delší dobu věnujete zvýšenou pozornost, vám ukáže svoji vlídnější tvář.


Komerční sdělení