Horoskopy na sobotu 6. února 2016

Snažme se užívat času, vždyť čas tak překotně míjí Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Vynalézavě si poradíte s menším technickým problémem. Na chalupě si tím urychlíte práci s likvidací restů. Jenom nenechávejte nic na poslední chvíli. Překvapivý vzkaz obdržíte v pozdních hodinách. Možná ještě někam vyrazíte.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Sympatie jistého člověka získáte tím, že ve chvíli, kdy se budou všichni kolem smát, zachováte vážnou tvář. Ani zdaleka nepůjde o projev nedostatku smyslu pro humor. Prostě se odmítnete zbaběle bavit na cizí účet.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Žádné neštěstí, že váš návrh programu na dnešní den nepadnou na úrodnou půdu. Už večer si vaši kritici budou muset drbat hlavu. Se zlou se potáže vychytralý číšník nebo taxikář, který se pokusí vytáhnout vám z kapsy peníze. 

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Nepřeceňujte sportovní vítězství nebo úspěch ve stolních hrách. Docela dobře můžete narazit na slabší soupeře. Nelehké chvíle předpovídají Jupiter s Venuší zamilovaným. Váš idol bude mimořádně náročný a vybíravý. 

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Ozve se někdo, koho jste poznali u známých. Vypadá to na pokus přemluvit vás k vzrušujícímu románku. Mimořádně úzkostlivě dodržujte všechny hygienické zásady při návštěvě restaurací, nemocnic a ve vlaku.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Vaši ostrou reakci vyvolají názory jisté zpupné osoby. Nebude to však k ničemu. Podobné typy jsou téměř neprůstřelné. Lepší bude rychle odejít středem ještě dříve, než opravdu dojde k něčemu, co už se nedá napravit.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Nenaříkejte, že ani o víkendu vám nezbývá čas na zábavu. Ve vaší blízkosti je někdo, kdo vám nezištně a ochotně pomůže. Nenapínejte ho, kámen ze srdce vám spadne oběma. Vaše děti bude nespravedlivě kárat protivný soused. 

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Projde vám nevinný flirt. Pokud máte zájem o vážnou známost, věnujte pozornost výhradně nezadaným osobám. Mohlo by to být více než zajímavé. Nepředvádějte se na návštěvách, zejména v novém prostředí.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Někdo přijde s prosbou náročnou na váš čas. Nakonec mu asi vyjdete vstříc, ale dvakrát nadšení nebudete. Pozor na skladbu jídelníčku, hlavně v restauracích. Je lepší nevábný pokrm vrátit, než si zkazit žaludek.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Jistá nepříjemnost se mohla stát kdykoli. Nikdo proti vám nic nemá, nikoho neobviňujte. Nespouštějte oči s kamaráda, který začne vtipkovat s vaším posledním objevem. Může jít jen o nevinnou hru, ale člověk nikdy neví.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Osoba, na kterou občas myslíte, by nebyla proti užším vztahům. Překvapení vám nachystali přátelé nebo příbuzní. Jejich zájem vás potěší. Potvrdíte si, že to s lidmi stále umíte a není pro vás žádný problém získat jejich sympatie. 

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Ukončíte starý spor. S jistou osobou se jeden, druhému omluvíte a všechno bude skoro jako kdysi. Škoda, že jste se k tomu neodhodlali dříve. Dospělé děti přijdou s novými nápady. Zdá se, že vás zaskočí, ale vybruslíte z toho se ctí.


Komerční sdělení