Horoskopy na středu 6. ledna 2016

Dobře, když je něčeho víc, dá se z toho ubrat Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Prohlédnete jednání kolegy, který vás po straně pomlouvá, jen aby se zalíbil nadřízeným. Nedáte se odradit pesimistickými řečmi o cizích prohrách. To, že se někomu nedaří, ani zdaleka neznamená, že vás čeká to samé.  

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Podaří se vám zvládnout novou organizaci práce i moderní technologie. Když bude něco nad vaše síly, bez rozpaků někoho požádáte o pomoc či radu. Pozor na podvodníka. Planety varují před lhářem, který se bude odvolávat na vaše známé.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Dojde vám trpělivost a vyšlápnete si na osobu, která vám neustále něco slibuje, ale k ničemu se nemá. Podle Uranu právě včas. Nejenže pro vás ani v budoucnu nic neudělá, ale ještě se vám v duchu směje.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Vynalézavě se vrátíte k představě, kterou jste nestihli realizovat v minulých dnech. Děti a partner vás spolehlivě podrží. Díky náhodě seženete levné a šikovné řemeslníky. Na firemní akci vás bude obtěžovat hloupý a hrubý nápadník.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Rozladit vás může setkání s člověkem, který povede své obvyklé, nesmyslné řeči. Musíte se mu vyhnout. Věnujte se také rodině, dokažte dětem a partnerovi, že máte sportovního ducha. Čerstvý vzduch vám nemůže uškodit.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Zaznamenejte si svoje i cizí nápady, brzy se hodí. Doma všechno zařídí a obstará váš obětavý protějšek. Využijete toho a vymyslíte něco, čím uděláte silný dojem na šéfa. Nesmíte zanedbávat společenské kontakty.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Vaši pomoc potřebuje někdo, kdo si o ni těžko řekne. Příčinou poklesu vaší aktivity bude nejistota, jestli vytčený cíl stojí za námahu. Důsledkem by mohlo být to, že všechno, čeho už jste dosáhli, přijde zbytečně nazmar.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Vaše snaha spořit nebude mít dlouhého trvání. Dříve či později stejně sáhnete hluboko do peněženky.

Asi nemá smysl dělat si násilí. Nečekaně vstřícní k vám budou ještě nedávno chladní příbuzní. Měli byste zjistit důvod.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Nepřecházejte bez povšimnutí drobné problémy a negativní jevy. Novou situaci je třeba prohovořit s někým důvěryhodným. Na náladě vám nepřidá partnerova nálada klesající k bodu mrazu. Opatrně s trapným pokusem o zábavu.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Při jednání o prodeji nemovitosti nezahánějte druhou stranu do kouta. Přijdete o naději na výnosný prodej. Starší děti se přiznají k něčemu, co vás nepotěší. Naštěstí vám přejí Venuše s Uranem, zvládnete i stresové situace.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Nerozhodnost v okamžiku, kdy budete muset rozstřihnout nějaké dilema, může způsobit, že se vydáte nesprávnou cestou. Někdy neuškodí poradit se s lidmi, kteří už mají něco za sebou. Pozor na nezdravě vysoké sebevědomí.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Vaše naděje na lepší místo, případně rychlejší kariéru bledne. Člověk, který vám tradičně nepřeje, udělá pár ostrých kroků. Ze všeho nejdříve se musíte tvrdě a definitivně vypořádat právě s ním a dalšími rivaly.


Komerční sdělení