Horoskopy na úterý 5. ledna 2016

Jste-li v úzkých, mluvte ze široka Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Není vyloučeno, že dostanete nápad, který se nebude nikomu v celém širém okolí líbit. Vzhledem ke kvadratuře Merkuru s Marsem je důležité okamžitě zařadit zpátečku. Nadále hlídejte stav svého konta. Má hrozivou tendenci nadále klesat.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Hlasitou výměnu názorů budete mít s upovídaným sousedem nebo kolegou. Potřebují dostat lekci, nemůžete dovolit, aby si vás kdykoli brali do úst. Slibně to vypadá s vaší šancí na získání vyšší funkce a odpovědnější práce.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Důležitou roli při realizaci přání některého z vašich potomků nebo příbuzných sehraje ochota přítele, ztratit za vás slovo. Po celý den rozumně hospodařte se silami. K večeru už byste jen unaveně posedávali a polehávali.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Přijdete k rozumu a rozloučíte se s představou, že byste získali lásku nového idolu. Bude-li se ve větší společnosti hovořit o ožehavých tématech, držte jazyk za zuby. Planety důrazně varují před nebezpečnou upovídaností.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

 

Blýsknete se při setkání s přáteli nebo na firemní akci. Okruh vašich známých se rozšíří o sympatickou tvář. Stanete se předmětem závistivých řečí, ale mávnete nad tím rukou. Při zemi vás mohou držet prozaické záležitosti.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Rozlet a elán vám dodá pohodová atmosféra ve vašem okolí. Vaše plány a energické kroky k jejich realizaci, přinesou očekávané ovoce. Konkurence se prakticky nemusíte obávat. Vaše tempu prostě nemůže stačit.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Peníze, o kterých si myslíte, že ušetříte, když nekoupíte jednu drahou věc, vzápětí utratíte za něco jiného. O dobrou náladu vás připraví závistivá poznámka kolegy nebo známého. Pozitivní výsledky přinese vaše jednání ohledně financí.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Nemusíte se obávat trvat na svém. Bouchání do stolu je však nebezpečné a sympatie vám nezíská.  Rozhodnutí ohledně změny životního stylu, se ukáže jako ukvapené. Problém je v tom, že chcete začít příliš radikálně a na to ještě nemáte.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Kroťte svoji zvědavost. Jistá osoba s vámi váže velké plány, ale potřebuje více času, aby vás poznala a mohla vám věřit. Nepříjemná scéna, u které budete svědkem se vás zase tolik netýká, takže není důvod se angažovat. 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Díky jedné, dvěma milým příhodám se začnete na okolní svět dívat mnohem optimističtěji než loni. Dostanete zajímavou nabídku změnit práci a možná i profesi. Při setkání s přáteli neodmítejte pozvání na večírek či oslavu.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Nebojte se říci šéfovi, co si o něm myslíte. Díky Luně s Marsem vám to projde bez následků. Možná máte opravdu práce nad hlavu, ale raději si nikomu nestěžujte. Různí závistivci začnou trousit řeči, že už patříte do starého železa.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Poznáte někoho, kdo vám rád pomůže s vašimi plány. Kdyby šlo o osobu opačného pohlaví, vážně hrozí, že vás budou její přednosti spíše rozptylovat. Do dramatické situace se dostanete během jízdy veřejnými dopravními prostředky.


Komerční sdělení