Horoskopy na úterý 3. října 2017

I hloupý muž se pokládá za něco lepšího než žena Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Před každým důležitějším krokem si položte otázku, jak ho přijmou partner a děti.  Nedejte se zaslepit kariérou nebo lákavou vidinou vyšších zisků. Mohl by vás zradit váš vkus, nepřehánějte to s líčením a drahou parádou.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Změny ve vedení firmy s sebou přinesou zklidnění situace a opět se soustředíte jen na práci. Existuje jistá naděje, že dostanete zajímavější práci a vyšší mzdu. S nadhledem je třeba brát nápady partnera a dospívajících dětí.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Budete citliví na kritiku a nedostatečné ocenění své práce. Kdyby vás snad šéf nebo kolegové něčím popudili, nebudete mít daleko k tomu, abyste dali okamžitou výpověď. Merkur radí se neukvapovat, jinde to může být i horší.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

K tomu, abyste přežili zmatky v zaměstnání, bude nutné převzít nové povinnosti. V některých případech to znamená další učení a školení, bez ohledu na věk. Atmosféru vašeho domova rozbouří nečekaná návštěva.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Trefíte do společnosti, kde poznáte několik nových sympatických tváří.  Vedle cenných kontaktů byste mohli navázat i vzrušující intimní vztah. Pozor na nadbytečné kalorie, váš organismus si je uloží na horší časy.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Nová kolegyně nebo kolega vám budou upřímně vděční za každou radu, ale vaše pozvání do vinárny by je mohlo uvést do rozpaků. Venuše nabádá k zdrženlivosti. Zatím nechte věcem volný průběh, za pár dní budete moudřejší.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Negativní vibrace Saturnu svádí k nerozvážnostem. Nedejte se oklamat falešnými úsměvy a lichotkami. Máte-li v úmyslu navštívit příbuzné, ignorujte jejich rodinné spory. Jinak budou chtít, abyste je rozsoudili.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Vyhýbejte se osobám, které po sobě nechávají nezaplacený účet. Neobjeví se ve vaší blízkosti jen jedna.  Opatrní musíte být při prvním setkání s obchodními partnery a zákazníky. Pobláznit by vás neměli ani nový nápadník či ctitelka.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Nepřehlédněte signál, že jste pomalu poslední nadějí přítele nebo příbuzného v nouzi.  Budete-li jim chtít podat pomocnou ruku, nesmíte litovat ani času, ani peněz. Uran jasně naznačuje, že jakákoli polovičatost je k ničemu.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Při vyřizování úředních záležitost nespoléhejte na své fyzické přednosti, mohli byste odejít šeredně zklamaní. Svého dosáhnete výlučně prostřednictvím nevyvratitelných faktů a železné logiky. Hbitý mozek na to máte.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Nevšímejte se řečí týkajících se vaší osoby. O kom se nemluví, jako by neexistoval. Berte to jako slibný signál, že se s vámi počítá a čeká vás nadějné překvapení. Vaše postavení se stabilizuje a budoucnost dostává, sympatické obrysy.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

V práci dojde k změnám, které by vás mohly vyvést z rovnováhy. Nespěchejte s jejich hodnocením a neodmítejte je předem. Ve spojení se stejně schopnými kolegy, byste mohli konečně prosadit řadu pozitivních věcí.


Komerční sdělení