Horoskopy na středu 3. ledna 2018

Sedmkrát upadneš, osmkrát vstaň Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Planety vytvářejí příznivé podmínky k utužení rodinných a příbuzenských vztahů. Sympatie okolí vám získá rozhodné a cílevědomé jednání ve složitých situacích. Dorazí k vám informace týkající se plánů  vaší firmy na letošní rok.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Okruh vašich známých se rozšíří o sympatickou tvář. Stanete se předmětem řečí a závisti, ale mávnete nad tím rukou. Při zemi vás mohou držet některé prozaické záležitosti, ale naštěstí vás nebudou stát moc času.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Objeví se novinky související s vaším zaměstnáním. V soukromém životě vám někdo prokáže velkou laskavost. Postupujte systematicky a důsledně, nedovolte, aby vaši pozornost rozptylovaly maličkosti. Na poslední chvíli změníte plány.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Pozitivní vliv planet vám umožní navázat užitečnou známost. Dostanete nabídku odjet na důležitou cestu. Přiblížíte se k cíli, který jste už začínali považovat za nedosažitelný. K tomu je však nutné využít doslova každé minuty.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Odložte posezení s přáteli a neprodlužujte plané hovory. Nežeňte se do velkých investic, nic vám nepřinesou. Jistá osoba opačného pohlaví se pokusí využít vaší slabší chvilky takovým způsobem, abyste už nemohli couvnout.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Nemůžete slepě důvěřovat každému, kdo vám bude tvrdit, že je na něho plné spolehnutí. Všechno si raději dvakrát překontrolujte, než vás někdo nachytá na švestkách. Protivníky máte šanci odradit iniciativou a zvýšenou aktivitou.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Při bouřlivé diskusí se nebojte zvýšit hlas a udělat zlý kukuč. U opačného pohlaví budete naopak slavit úspěchy díky vybranému chování a pozornosti k partnerovým slabůstkám. Opatrně s rozhodnutím budícím všeobecný nesouhlas.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Skupina lidí, možná kolegové, možná sousedé, vás požádají, abyste je zastupovali v nějakém sporu. Nepropadejte falešným iluzím, že jde o čest. Přinese vám to jen a jen problémy. Nechte si všechno řádně projít hlavou.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Na obzoru je nepříjemná finanční záležitost. Budete nuceni požádat někoho o pomoc. Naskytne se vám šance na zajímavější a pestřejší práci. V citové oblasti opatrně s přijímáním sympatií partnerů vašich přátel nebo nadřízených.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Jeden neopatrný krok a lítáte v pěkném maléru. Venuše s Jupiterem vám přejí, ale musíte více používat rozum. Pouhá ochota riskovat a odvaha nejsou k ničemu. Tak trochu se vám pomíchal popel s hrachem. Je začátek roku, není třeba spěchat.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Budete milí a vstřícní, ochotní každému podat pomocnou ruku. S důvěrou se na vás může obrátit skoro každý, nikoho neodmítnete. Budou se vám svěřovat i poměrně cizí lidé. Jistá příhoda ve vás vyvolá milé vzpomínky na dobu dávno minulou.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Potěší vás vstřícnost šéfa a slibný náznak toho, že dřívější napětí patří minulosti. Pozvánka na nějaký úřad vás sice vyleká, ale s největší pravděpodobností půjde o banální věc. Potěší vás průběh hovoru s vaším idolem.


Komerční sdělení