Horoskopy na pondělí 1. ledna 2018

Svátek trvá jen jeden den Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Ranním ptáčetem asi nebudete, ale na výlet do přírody nebo na sjezdovku se ještě dnes dostanete. Zvláště pokud vám na dveře ložnice budou neodbytně ťukat vaše ratolesti. Budete-li na chalupě nebo na horách, máte to snazší.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Nový rok přivítáte v dobrém rozmaru a s úsměvem na rtech. Nezabrání vám v tom, ani bolesti hlavy a případná žaludeční slabost. Rychle se dáte dohromady a již před polednem z vás zase bude se vším svolný a k obětem připravený partner či rodič.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

V příjemném hovoru s rodinou se vrátíte k některým plánům na letošní rok. Větší pozornost budete věnovat postřehům a požadavkům dospívajících dětí. Opatrně při lyžování a jiných zimních sportech. Po včerejšku potřebujete delší rozjezd.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Po celý den můžete věřit svým pocitům a intuici. V situacích, kdy ostatní budou spoléhat víc na logiku, naslouchejte hlasu srdce a nemůžete udělat chybu. Nesmíte zapomenout ozvat se rodičům a dalším příbuzným. Netrpělivě na to čekají.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Pro spoustu lidí budete překvapivě čiperní a nápadití. Jako byste včera šli spát hned po večerníčku. Novoroční oběd vám ozvláštní milá atmosféra. Aktivně se budete zajímat o plány svých nejbližších, aniž byste jim něco vnucovali.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Nemějte obavy, že se budete na obědě u příbuzných nebo na procházce nudit. Čeká vás zajímavá novoroční příhoda. Neuškodí, když si v duchu zopakujete přísloví; jak na nový rok, tak po celý rok! Platí to pro celou škálu životních situací.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Nebylo by divu, kdybyste již dopoledne vypnuli telefon. Bude zvonit téměř bez přestání, ale nějaké důležitější informace se nedočkáte. Všechno budou jen novoroční blahopřání. Vaši nejmilejší za vámi přijdou osobně.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Hodně nudit vás bude každý, kdo by s vámi chtěl řešit nějaké rádoby vážné problémy. Nebudete se namáhat s přetvařováním a hned věci uvedete na pravou míru. Stále ještě se chcete alespoň trochu bavit, i když samozřejmě jinak než včera. 

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Chvílemi budete bojovat se sentimentálními vzpomínkami a nárazovým splínem, ale pomohou vám děti a partner nebo staří přátelé. Na druhou stranu nutno dodat, že trochu nervozity k Novému roku neodmyslitelně patří.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Pokud to přeženete s dnešním programem a počtem návštěv, budete již odpoledne unavení a bez jiskry. Potřebujete alespoň na pár hodin vypnout. Nejste ze železa a vaše psychická i fyzická kondice mají svůj limit.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Vašim nejbližším i vám přinese spoustu radosti připomenutí některých starých zvyků a tradic. Jako byste se rázem ocitli v pohádkovém světě nebo alespoň jiném století. Pohodová atmosféra vás přímo pohladí po duši.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Příznivý pohyb planet vám dovolí zapomenout na všechno špatné z loňského roku a soustředit se na optimistické novoroční představy. V této souvislosti si určitě s vděkem vzpomenete na lidi, kteří pro vás něco dobrého udělali.


Komerční sdělení