Horoskopy na pátek 21. července 2017

Člověk, který se směje, nebývá nebezpečný Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Se změnami, na které jste se těšili, příliš nepočítejte. Má to tu výhodu, že máte dost času si všechno ještě jednou důkladně promyslet. Máte-li možnost investovat, klidně toho využijte. Štěstí přeje odvážným a nápaditým lidem.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Pomohlo by vám setkání s člověkem, o kterém víte, že vás nebere příliš vážně. Zcela jistě by se dal obměkčit lichotkami či malou pozorností. Případné nedorozumění v citovém vztahu rychle napravíte pomocí originálního nápadu.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Vřele oceníte postoj kamarádů, ochotných vám pomoci s realizací vašich představ. Žádné vágní sliby. Nabídnou vám konkrétní pomoc. Překážky vezmete tryskem a nebudete se zbytečně ohlížet nalevo ani napravo.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Krotit temperament musíte při jednáních a poradách. Fakt, že budete nuceni vyslechnout kolosální hlouposti, nic nemění na tom, že určité lidi potřebujete. Seznámíte se s někým, od koho můžete ledacos pochytit.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Ještě jednou zvažte návrh změn, které plánujete prosadit ve firmě. Pokud by se třeba i nepatrně někoho dotkly, máte o nepřítele víc. Vaši pozornost upoutá přitažlivá osoba opačného pohlaví. Získat ji nebude snadné.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Mohli byste si vzít příklad z jednání svých ratolestí. Obratně a nápaditě uplatní něco, co jste jim doporučili. Nebraňte se odjezdu na zdánlivě nudnou cestu. Planetární aura násobí naději na překvapivé zážitky.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Se šéfem mluvte raději na rovinu, nekličkujte. Chytrý nápad určitě neodmítne. Pomoc v případě nouze obdržíte, otázkou však je, jestli bude skutečně nezištná. Jsou situace, kdy je lepší ji slušně, ale rozhodně odmítnout.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Náročné bude setkání s příbuznými. Chvílemi si nebudete vůbec jistí, jestli říkají pravdu nebo si zase nestydatě vymýšlejí.  Z konstelace Merkuru se Saturnem lze vyčíst, že pohnutky některých lidí nebudou zrovna nejčistší.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Máte-li v úmyslu investovat, pozorně naslouchejte radám zkušenějších přátel a příbuzných. Máte sklon vidět věci v příliš růžových barvách. Je nezbytné stát oběma nohama pevně na zemi. Jen tak předejdete případným ztrátám.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Venuše radí vytrvat v nadbíhání atraktivní osobě. Pomalu začíná slyšet na vaše toužení. O víkendu si můžete někam společně vyrazit. Kamkoli půjdete, uděláte dojem. Dokážete podat ruku k usmíření každému, komu jste i nechtěně ublížili.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Pořádně vás vytočí směšné vytáčky kolegy nebo nadřízeného. Přestanete se kontrolovat a dáte jim pořádně co proto. Moc si tím nepomůžete, ale zřetelně se vám uleví. Dejte o svoje zdraví. Nepodceňujte hygienické zásady.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Pokud máte pozvané hosty, naprosto je oslníte bohatým, s vybraným vkusem připraveným stolem. Musíte však počítat s tím, že jsou hodně zmlsaní a nemusí jim být všechno vhod.  Nikoho do ničeho nenuťte a neurážejte se

Komerční sdělení