Horoskopy na pondělí 22. ledna 2018

Je lepší jít pomalu než jen stát Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Zbavíte se nerozhodnosti a uděláte první důležitý krok správným směrem. Nepůjde vám to snadno a možná vás z toho chytnou žaludeční křeče, ale litovat nebudete. Vaše kariéra vyžaduje více odpovědnosti a disciplíny.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Vyjasní se věc, která ve vás vyvolávala nejistotu. Radost, že jste se zbavili takového břemene, se pozitivně odrazí i ve vašich partnerských vztazích. Budete jako vyměnění, samý žert a smích. Možná si koupíte něco hezkého.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Jsou před vámi velice nadějné vyhlídky, ale jen pod podmínkou, že si dokážete vybrat, co je pro vás opravdu nejlepší. Nedejte se zmýlit, nebude to snadné. Hrozí vám, že podlehnete falešným iluzím a špatným rádcům.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Jste unavení, a protože si to odmítáte připustit, snadno uděláte hloupou chybu. Merkur radí držet se zpátky a náročným úkolům se vyhnout. Kroťte přehnané ambice. Vaše místo je ve společnosti atraktivních osob opačného pohlaví. 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Šanci na úspěch mají jen plány opírající se o reálné propočty. Zvýšenou pozornost věnujte kritickým poznámkám, mohou vám hodně pomoci. Velmi nekonvenčně se zachovají vaše děti, není však jisté, jestli vás to potěší.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Vyvarujte se nepořádku a nedochvilnosti. Vaši nadřízení, obchodní partneři a klienti na to budou velice citliví. Poškodíte si pozici, kterou jste měsíce pečlivě budovali. Mohly by o sobě dát znát nějaké starší zdravotní potíže.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Opatrně hospodařte s penězi. Před vydáním větší částky zvažte, jestli to váš rodinný rozpočet unese. Menší problémy přinese změna osoby vedoucího nebo reorganizace na pracovišti.  O vyšší funkci prozatím neusilujte.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Touha po stabilizaci a jistotě vás donutí si vážně pohovořit s nadřízeným nebo nynější známostí. Každý podle toho, co ho momentálně trápí. Máte podporu jak Marsu, tak Venuše, takže můžete být absolutně upřímní.

 

STŘELEC ( 23.11. -  21.12.)

Pochopíte příčinu svého nedávného neúspěchu a vyvodíte z toho odpovídající závěry. Vaše okolí bude vaší proměnou pořádně překvapeno. Nyní už je na vás, jestli vydržíte a v nastoupeném kurzu bude pokračovat.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Jistá situace způsobí, že opět vyplují na povrch vaše sympatie k staré lásce. Budete-li se s ní chtít spojit, doporučuje Luna odpoledne. Připravte se na situaci, kdy jisté osobě můžete pomoci nebo ji definitivně potopit.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Pořádně vás rozzlobí a dopálí hloupost někoho z vašich blízkých. Udělá přesný opak toho, co jste mu nedávno kladli na srdce. K novým obchodním a finančním nabídkám přistupujte s rozvahou, nejste dnes moc objektivní.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

S pochopením se setkáte na úřadech. Ani nebudete muset nic moc vysvětlovat a dosáhnete svého. Máte-li nějaké nevyřízené žádosti a stížnosti, měli byste toho využít.  Dojdete k závěru, že vaším problémem není někoho si najít, ale udržet si ho.

 


Komerční sdělení