Horoskopy na pondělí 26. září 2016

Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Rýsuje se možnost krátkého milostného románku. Toužíte-li po pevnějším trvalém vztahu, nic pro vás. Ideálním místem k seznámení je kulturní nebo sportovní, případně firemní akce. Nepodceňte počasí, nechtějte být elegantní za každou cenu.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Budete dost důvěřiví, snadno uvěříte i pořádnému, ale přesvědčivě podanému nesmyslu. Držte se zpátky, nepouštějte se do ničeho nového a složitého. Ještě lepší by bylo pustit práci z hlavy a jít se bavit s přáteli.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Nedělejte si iluze, že se lidé ve vašem okolí nechají odbýt nějakou výmluvou nebo mlhavým slibem. To, co mají na srdci, je pro ně důležité a jestli to nepochopíte, pořádně se naštvou. Máte-li vedoucí funkci, šokuje vás drzost podřízených.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Někdo s vámi chce manipulovat. Nelze říci, že byste na tom byli škodní, ale nadšení také nebudete. Chcete-li tomu předejít, musíte sebrat odvahu a přimět každého k tomu, aby na rovinu řekl, o co mu ve skutečnosti jde.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Dozvíte se, že jistá firma hledá šikovné lidi. Plat není vysoký, ale představa, že byste mohli udělat kariéru, vás možná vyburcuje k nečekané aktivitě. Jen ze zvědavosti přijmete pozvání na schůzku od někoho, koho sotva znáte.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Zavoláte nebo napíšete někomu, s kým se už dlouho o něco přete. Ovlivněni konstelací Merkuru s Lunou jste smířliví a ochotní udělat první krok k dohodě. Nadřízení uvažují o něčem, co by se vás mohlo dotknout. Zkuste vyzvědět, o co jde.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Menší spor s partnerem se bude točit kolem peněz a přehnaných představ dospívajících dětí. Moc s tím asi nenaděláte. Jsou věci, na které mají svým způsobem nárok. U přátel si můžete ublížit nevhodnou zvědavostí.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Jupiter nabádá k sebekontrole. Během rozhovoru s přitažlivou osobou opačného pohlaví náhle zjistíte, že s ní vlastně flirtujete. Pokud to nebudete myslet vážně, je lepší začít se okamžitě mírnit. Každou chvíli může být na couvnutí pozdě.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

S podivným nápadem přijde příbuzný. Neberte ho na lehkou váhu, byli byste sami proti sobě. Nenuťte se však do ničeho, do čeho se vám nechce. Výsledky budou přesně takové, jak se dá očekávat. Klidně si nechte vyhubovat.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Někomu, kdo se vás marně snaží k něčemu přemluvit, dojde trpělivost a zkusí to po zlém. Nedejte se zaskočit, na vás nemá. Navíc vám zásobuje odvahou Mars. Jsou situace, kdy se člověk musí postavit i blízké osobě. 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Chuť všeho nechat, zapomenout na povinnosti a pořádně se odreagovat, berte jako normální jev. Budou vás totiž pronásledovat lákavé představy. Nemá smysl se jim bránit. Přinejmenším vám zpříjemní zbytek pracovní doby.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Kolegové, přátelé a rodina to s vámi nebudou mít snadné. Jakmile si postavíte hlavu, nikdo s vámi nehne. Na všem a na každém najdete chybu, budete vztahovační a popudliví. Bylo by rozumnější se držet někde stranou.


Komerční sdělení