Horoskopy na sobotu 30. července 2016

Nemůžeš-li kousnout, neukazuj zuby Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Volbu cíle dnešní cesty nebo návštěvy nechte na dětech a partnerovi. Jste-li sami, máte to jednodušší. Bavit se budete téměř všude, kam se vypravíte. Zajímaví budete pro ostatní hlavně díky spoustě nových, senzačních informací.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Chystáte-li se pozdě odpoledne nebo večer na důležitou návštěvu nebo schůzku, neodoláte pokušení koupit si ještě během dne něco hezkého na sebe. Vyhněte se neznámým, nejasným situacím a náhodným známostem.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Opět se přihlásí někdo, komu se už dlouho úspěšně vyhýbáte. Nebude snadné ho znovu odmítnout nebo ukonejšit. Nechcete-li onemocnět, neberte na lehkou váhu teplotu vody v řekách a rybních. Pokud máte před sebou nějakou cestu, vyjeďte brzy ráno.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Pokud si potřebujete usmířit rozzlobeného partnera, vezměte ho do větší společnosti. Určitě se najde někdo, kdo ho trpělivě vyslechne a případně se vás zastane. Na ucpaných komunikacích důsledně potlačujte chuť závodit. 

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Nejhorší by pro vás bylo lpění na maličkostech. Spolehlivě naštvete i nejvěrnější příznivce. Tam, kde budete poprvé, dávejte pozor, abyste neplatili víc, než musíte. V roztržitosti snadno sáhnete do peněženky hlouběji, než je zdrávo.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Opatrně a zlehka musíte na novou známost. Vyplatí se vám trpělivost a vybrané způsoby. Platí to pro obě pohlaví a všechny generace. Zkuste se povznést nad drobná nedorozumění, nehledejte hned za vším zlý úmysl.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Pár věcí, na kterých vám záleží, nedopadne nejlépe, ale není třeba se hroutit. Se zlou se potáží zvědaví příbuzní nebo sousedé strkající nos do soukromí vaší rodiny. K pobavení okolí rázně usadíte chlubivého známého.  

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Konstelace Venuše s Uranem nabízí šanci dát do pořádku milostné, partnerské a příbuzenské vztahy. Představíte se jako milý, zábavný a vynalézavý partner či společník. Intuitivně vycítíte, co kdo chce, nebo potřebuje slyšet.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Velké úsilí si vyžádá nutnost brzdit přehnaně rozdováděné děti. Budou k nezastavení, v klidu jim domluvit se zdá téměř nemožné. Asi vám nezbude nic jiného, než jen za pochodu minimalizovat jimi napáchané škody.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Na dosah ruky máte uskutečnění vaší staré romantické představy. Mnohé vám usnadní obdiv a sympatie opačného pohlaví. Dost nudná bude návštěva u známých, se kterými jste si chtěli hezky popovídat. Budou nemluvní a bez humoru.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Na spadnutí je spor, o kterém správně tušíte, že se mu stejně nevyhnete. Bude lepší spoléhat jen na vlastní síly a vynalézavost. Poněkud nejistí budete v cizím prostředí. Mars naznačuje, že se pohádáte s někým, kdo se vás dotkne.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Zanedbávat staré přátele kvůli novým, by byla velká chyba. Podle Luny dnes máte velkou šanci se s někým usmířit. Pečlivě vybírejte, co si obléknete. Váš vkus a odhad nejsou nejlepší, nemuseli byste vypadat nejlépe.


Komerční sdělení

Aplikace Novinky.cz pro váš telefon a tablet