Horoskopy na sobotu 27. srpna 2016

Lepší nudný přítel než příliš zábavná přítelkyně Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Dávejte pozor, abyste nevhodným slovem či gestem nenarušili harmonii v citovém vztahu. Venuše varuje před nedůtklivostí a popudlivostí. Máte šanci vyhladit staré třecí plochy a domluvit se i s protivnými příbuznými.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

V rodině zavládne pohodová atmosféra, všichni vás budou přemlouvat, abyste si vyrazili někam k vodě nebo do lesa. Odpoledne ale začnete myslet na povinnosti a nálada vám bude postupně klesat až k bodu mrazu.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Partner vás bude naléhavě přemlouvat k většímu vydání. Faktem je, že asi neproděláte, ale vám se nebude chtít sáhnout na úspory. Máte jedinou šanci, vzít rodinu někam, kde na všechno zapomene.

Půjdete-li na houby, čeká vás zklamání.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Se svými problémy se svěřte partnerovi či rodičům. Pokud vás něco trápí, trpí tím i vaši nejmilejší. Luna s Uranem vám pomohou najít optimální řešení. Dobře rozumět si budete zejména se stejně starými kamarády. 

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Zdá se, že osoba, které jste nedávno domluvili, konečně dá na vaše slova. Dojde k tomu, na co netrpělivě čekáte a co potřebujete. Setkáte se s člověkem otevřeným novým nápadům a myšlenkám. Nebojte se představit mu své plány.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Měli byste přijmout pozvání příbuzných. Budete-li stále hledat výmluvy, dojde jim trpělivost a nadlouho se rozkmotříte. Věnujte více pozornosti partnerovi, dejte mu znát, jak vám na něm záleží. Máte šanci blýsknout se ve větší společnosti.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Rodina vám naloží další povinnosti a bude vás nutit k něčemu, do čeho se vám dvakrát nechce. Velkou naději na odpor nemáte, takže bude lepší bez velkého kraválu ustoupit. Vysvobodit vás může nečekaná návštěva nebo telefonát.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

S prosbou o pomoc se objeví soused nebo známý. Nelekejte se, že si něčím neporadíte. Druhá věc je, jestli jste ochotní se v něčem angažovat. S podivnou situací počítejte po poledni v místech, kde se schází hodně lidí.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Náročná na váš čas bude vaše láska. Nemyslete si, že ji uklidníte delší procházkou nebo posezením ve vinárně. Se vzrušující zprávou přijdou děti. Pozorně jim naslouchejte, mohlo by to znamenat vytržení z všední nudy.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Přízeň Venuše a Jupiteru se projeví tím, že se večer ocitnete úplně jinde, než jste ještě ráno předpokládali. Možná budete tak trochu na rozpacích, jak se správně zachovat, ale postačí spolehnout se na intuici.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Dávejte si pozor na nepřejícného souseda nebo příbuzného. Jeden z vašich posledních kroků se jich poněkud dotknul a chtějí vám to vrátit. Při nejmenším nedejte na jejich rady a nevšímejte si jejich bláznivých názorů.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Dopolední pohodu částečně naruší manýry partnerových puntičkářských rodičů. Nechcete-li přijít o klid, musíte je patřičně usměrnit. Neopravujte složitá technická zařízení. Nic se nestane, když počkáte na skutečného profesionála.


Komerční sdělení

Aplikace Novinky.cz pro váš telefon a tablet