Horoskopy na čtvrtek 8. prosince 2016

Pochybování je počátek moudrosti Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Rozhodně nesmíte dopustit, aby před vás někdo postavil dilema rodina nebo práce. Do vašich partnerských vztahů se začne nestydatě vměšovat příbuzný, který se považuje za vševědoucího a morálně nadřazeného člověka.

 

BÝK ( 21.3. – 20.4.)

V práci směle vystrčte růžky. Jste krůček od prosazení svých představ a názorů. S malověrnými kolegy si hlavu nedělejte. Kolem poledne poznáte atraktivní osobu opačného pohlaví. Dobrá zpráva je, že jí nebudete lhostejní.

 

BLÍŽENCI ( 21.4. – 21.5.)

Pozor na nevhodný optimismus. Fakt, že se vám bude dařit, ještě neznamená, že se něco nepokazí. Z druhé strany je zřejmé, že pokles zájmu o práci znamená horší výsledky. Postavení Luny s Uranem naznačuje nebezpečné zatáčky v osobním životě.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Nevychylujte se z řady, netlačte se do popředí. Platí to zejména v zaměstnání. Ani se nenadějete a šéf vám přidělí náročné úkoly, do kterých se nikomu nechce. Neodpírejte si chutná jídla a jiné dobroty.  

Nechybí vám smysl pro míru.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Uškodit byste si mohli bezhlavým odmítnutím i zdánlivě nevýhodné nabídky. Planety radí podívat se na ní z jiného úhlu. Vaše fantazie pracuje na plné obrátky, něco chytrého určitě vymyslíte. Kontrolujte zámky u bytu a auta.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Žárlivost není vůbec nic hezkého. Pokud nechcete, aby ohrozila váš vztah, musíte si opakovat, že jste pro svého partnera nezastupitelní. V práci chytíte zlatou rybku, ale existuje vážné nebezpečí, že vás o ni někdo připraví.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Dobrou zprávu přináší na své pouti Jupiter. Věc, po které zatím marně toužíte, vám pomůže získat jistá osoba z vašeho okolí.  Pozorně se rozhlédněte kolem sebe, věřte intuici. Šetřete s rychlými pohyby. Můžete se hloupě zranit.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Je nejvyšší čas přestat s nekončícím hledáním a soustředit se na jediný, konkrétní cíl. Rodí se ojedinělá šance ho dosáhnout. K tomu je však zapotřebí dívat se na okolní dění střízlivým zrakem.

Nenaleťte na triky lhářů.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Neztrácejte z očí ostrou konkurenci. Chystá překvapení, na které musíte být připraveni. Sebemenší finanční ztráta vás pořádně potrápí. Vystraší vás oslaben citů k poslední známosti. Zřejmě dobře nevíte, co chcete. 

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Odkládání náročné schůzky nebo podpisu nějakých dokumentů k ničemu nepovede. Máte jedinou jistotu. Problémy se budou dál hromadit. Náročné na nervy bude hlídání malých dětí. Ničím se jim nezavděčíte, nebudete mít chvíli času pro sebe.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Zaujme vás polozapomenutý nápad staršího kolegy. Pokud byste z jeho realizace měli mít prospěch, musíte se s ním čestně vyrovnat. Nabudí váš zjištění, že kolem vaší lásky krouží nechtěný nápadník. Tichá domluva asi nepomůže.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

V podniknutí rázných kroků vám brání přehnaná úzkost. Musíte se jí rychle zbavit. Nemá žádné rozumné vysvětlení. Všeobjímající strach je pouhým výtvorem vaší fantazie. Nenechte zakrnět váš sportovní talent.


Komerční sdělení