Horoskopy na úterý 30. srpna 2016

Viděno z blízka je život tragédie, viděno z dálky komedie Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Pochvaly a lichotky, které dnes poletí vaším směrem, jsou nenápadným pokusem vyprovokovat vás k něčemu, k čemu se jiným nedostává odvahy a umu. Buďte opatrní, nedejte se strhnout k neuváženým krokům.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Peníze si uhlídáte, kdyby čert po polici lítal. Utrácet nebo investovat budete jen v případě, že se to alespoň trochu vyplatí. Planety vám dávají sílu udělat něco velkého. Okolní atmosféra přeje šťastnému vykročení k ambicióznímu cíli.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Váš vnitřní zrak, posílený vibracemi Jupiteru, vám umožní odhadnout lidské úmysly a cíle. Změníte názor na některé přátele, kolegy a sousedy. Nebezpečí úrazu vám hrozí doma, nejvíc na schodech, v kuchyni a koupelně.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Dopátráte se tajemství jednoho známého tajnůstkáře. Mohli byste, ale nijak toho nezneužijete. Příčinou bude překvapivá shoda různých okolností. V práci se nezastavíte, ale perspektiva profesionálního růstu a postupu stojí za to.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Neinvestujte do nejistého podniku, nepospíchejte s nákupy. Celkem zbytečně budete někomu vysvětlovat věc, která by měla být každému soudnému člověku na první pohled jasná. S hlupáky stejně nepořídíte.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Potřebujete-li upřímnou radu nebo názor, jen od někoho, kdo vás má opravdu rád. Ostatní vám budou mazat med kolem úst a nic chytrého se nedozvíte. Ochabne vaše dřívější nadšení pro chystané změny ve firmě.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Pokud se vám zdá, že jistého úspěchu lze snáze dosáhnout postranní cestičkou, rychle na to zapomeňte. Vibrace Marsu vyvolávají různé, u někoho nepříliš vhodné představy. Opatrně užívejte nové léky.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Zaujme vás možnost výhodné investice. Otázkou je, jestli si ji v současnosti můžete dovolit. Na místě jsou zvýšená opatrnost a ohledy na rodinu. Zamilovaným svitne naděje na prolomení ledů ve vztahu s jejich idolem.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

S podezřelou novinkou přijde kolega nebo soused. Byla by chyba podnikat něco konkrétního na základě tak chatrných faktů. Ještě si ublížíte a utrpíte nějakou ztrátu. Přijde vám podezřelé, že se vaše děti těší do školy.   

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Opatrně reagujte na údajně výhodné obchodní nabídky. Bylo by s podivem, kdybyste zrovna dnes získali či vydělali víc, než za několik posledních týdnů. Konstelace Uranu s Merkurem zase tak pozitivní není.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Pro útěchu si k vám přijdou dospělé děti nebo jiní příbuzní. Něco se jim nepovede, zhatí se jim nadějný plán a jejich první cesta povede za vámi. Nebudete snadné je uklidnit. Náladu vám zvedne vyhraná sázka nebo šťastný nález.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Budete-li chtít, navážete zajímavou známost. V případě zadaných to však vyžaduje velkou dávku opatrnosti a obezřetnosti. Možná vám případné riziko ani nestojí za to. Sveřepost jindy chvályhodná, vám dnes nepomůže, spíše naopak.


Komerční sdělení

Aplikace Novinky.cz pro váš telefon a tablet