Horoskopy na úterý 26. července 2016

Svými dobře míněnými radami sledujeme nejčastěji vlastní zájmy Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Hloupá kritika, která se snese na vaši hlavu, se stane impulsem k rozhodnutí neustoupit a dovést rozdělané věci do konce. Konkurenty zaskočíte precizním dokončením náročných povinností. Jde o velký krok k vytouženému úspěchu.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Šetřete s názory, které se vašemu okolí nemusí líbit. Jenom si naděláte nepříjemnosti. Otevřeně můžete hovořit jen s kamarády a svými blízkými. Náročné bude setkání s bývalou láskou. Opět vás obviní z řady hříchů.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Od lidí, kterým se nedaří, se pochopení pro svoje plány nedočkáte. Bude lepší se hovorům na téma budoucnosti raději vyhnout. Pozor na rozhazovačnost, nevymlouvejte se na slevy. Nelžete sami sobě, že to či ono se vám někdy hodí.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Všechno, co chcete, dnes nestihnete, ale i tak budou vaše výsledky imponující. Nutno přiznat, bude vám přát jak štěstí, tak konstelace Luny s Uranem. Značnou úlevu vám přinese rozhovor s dospělými dětmi, kterým jste nedávno něco vytýkali.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Nepříjemná záležitost, která vás obírala o zdravý spánek je za vámi. Potvrdíte si, že když člověk za něčím opravdu jde, nakonec dosáhne svého. Jenom pozor, abyste se nenadchli pro nějakou hloupost. Špatných rádců se objeví více než dost.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Nastane situace, kdy by byl zázrak, kdybyste zůstali v klidu. Pár zlomyslných známých bude napjatě čekat, jak se s nenadálými potížemi vyrovnáte. Hledáte-li životní lásku, musíte ještě počkat. Ta pravá je stále v nedohlednu.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Dokončíte práci, která se vleče už několik dní. Zbude vám tak čas na vyřízení soukromých věcí a návštěvu obchodů. Rodinné neshody mají tendenci dále růst. Je nutné si včas sednout a upřímně si o všem pohovořit.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Budete v dobrém rozmaru a překypovat energií. Vaše okolí bude vaší aktivitou překvapené. Navíc máte vnitřní sílu, s jejíž pomocí dokážete strhnout ostatní. V jistém dramatickém konfliktu se postavíte na správnou stranu.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Vaše ochota zůstat v práci přesčas, se nemusí líbit partnerovi a dětem. Musíte si pořádně rozmyslet, jestli je vám milejší přízeň šéfa nebo rodiny. Jupiter naznačuje, že není o čem dlouho přemýšlet. Nekupujte zboží z druhé ruky.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Připravte se na ironické poznámky někoho, kdo vám závidí elán a nadání. Nedejte se tím rozhodit, stojí před vámi nadmíru zajímavá příležitost. Jste-li sami, potkáte osobu, která by mohla odpovídat vašim vysokým nárokům.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Nevhodným uplatňováním zásady všechno nebo nic, se k cíli nedostanete. V cestě vám stojí člověk, který obratně využije vaší sebemenší chybičky. Nebojte se provádět drobné opravy. Jupiter výrazně posiluje vaši šikovnost.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Vaši rivalové budou velice důslední a vynalézaví. Nemůžete si dovolit žádnou chybu. Dodat vám může telefonní hovor s příbuzným, který se zase dostal do maléru. Nebuďte netrpěliví, jsou věci, na které se vyplatí čekat.


Komerční sdělení

Aplikace Novinky.cz pro váš telefon a tablet