Horoskopy na úterý 24. října 2017

Je snadné získat úspěch, těžší je si ho zasloužit Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Neustále si hlídejte místo a židli. Nejeden kolega, stejně jako vy, by chtěl udělat kariéru. Osoba, která se tlačí na vaši pozici, se odkryje krátce po poledni. Musíte být nekompromisní, nespoléhejte jen na pomoc planet.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Na úřady se obracejte jen v krajních případech.  Možná byste i uspěli, ale potrvá to neskutečně dlouho. Lepší bude, když si problémy s jednotlivci i firmami vyřídíte sami.  Dočasný ústupek a ztráta, se mohou ukázat jako výhra.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Lákavá obchodní nabídka se ukáže jako krátkodobá a bez perspektiv. Důsledkem mohou být nemalé finanční potíže. Nebude se vám dobře spolupracovat s některými kolegy. Prožíváte těžké období vypjatého individualismu.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Široce rozvinout křídla, vám umožní křivka pohybu Merkuru a Marsu. Přestanete se vyhýbat otevřeným střetům a uděláte mnohá vážná rozhodnutí. Vyplatí se vám pohovořit si s člověkem, kterého ostatní podceňují.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Zkuste se chovat skromně a uznat, že i jiní mají určité schopnosti a znalosti. Uvidíte, že ve spolupráci s jistou osobou se vám povede dokončit něco, na co vám samotným nestačí síly. Spor s vlivnou osobou by poškodil vaše zájmy.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Nadějně se rýsují vyhlídky v zaměstnání. Nesmíte však zapomínat, že vhodná doba k předložení nových projektů pozvolna míjí. Díky auře Luny však najdete způsob, jak na sebe upozornit nadřízené.

Zdvojnásobte pozornost za volantem.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

V práci i v soukromém životě se můžete spolehnout na dlouholeté kolegy a staré přátele. Bývalý spolužák nebo kamarád z dětství vám nabídne podíl na zajímavé obchodní operaci. Naděláte si však nové nepřátele.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

V zaměstnaneckých vztazích zaznamenáte konkrétní změny k lepšímu. Nejenže vám šéf zaplatí to, co má, ale dostanete i menší odměnu. Nemáte mu však být za co přehnaně vděční, všechno jste si právem zasloužili. 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Změnu si vyžádá váš plán. Je to příležitost prokázat improvizační schopnosti a organizační talent. Uplatí se i vaše výřečnost. Vyjde vám flirt s někým, na koho už dlouho tajně myslíte. Zájem je evidentně oboustranný.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Otázku, kterou hodláte položit jisté osobě, důkladně zvažte. Vaše zvídavost ji rozhodně nepotěší. V případě nadřízených jen nutné vystihnout chvíli, kdy budete sami. V kritických chvílích nelze podceňovat negativní vliv Marsu.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Momentálně je pro vás nejdůležitější jistota, že neuděláte chybu. Máte před sebou důležitou zkoušku, v které nesmíte zklamat. Tím, že vás bude někdo kritizovat, se netrapte. Byl by rád, kdyby dokázal polovinu toho, co vy.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Dusno bude v práci. Nespěchejte s předčasnými závěry, hleďte si výhradně svých povinností. Nakonec budete jediní, za kým zůstanou konkrétní výsledky. Jakým směrem napřít síly při náročném jednání, vám napoví intuice.


Komerční sdělení