Horoskopy na sobotu 22. října 2016

Zrada z kouta číhá ráda Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Určitě neprohloupíte, když všechny síly a zájem věnujete rodině. Máte skvělou příležitost splnit jeden starý slib a napravit pár chyb z minula. Kdybyste navíc sáhli do peněženky a pozvali své blízké na dobrý oběd v známé restauraci, máte u nich vyhráno.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Známí přijdou s historkou, které nelze tak úplně věřit. Naštěstí uvažujete rozumně a hned tak něco nespolknete. Odhalíte slabost jednoho z přátel. Nechte si to pro sebe. Kdybyste moc mluvili, nebude mu to příjemné.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

S novou láskou objevíte ideální místo pro chvíle ve dvou. Ani se vám nebude chtít domů. Nedejte na cizí řeči a rozumy. Někdo z vašeho okolí se chystá udělat krok, který mu nic dobrého nepřinese. Možná bude naléhat, abyste ho následovali.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Setkáte se s někým, kdo rád koupí věc, kterou už nepotřebujete. Stačí, když se necháte přemluvit a půjdete na nějakou návštěvu nebo večírek. Přijde právě takový člověk, jakého zatím marně hledáte. Dohodnete se velice rychle.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Tak akorát dost budete mít opakovaných pokusů nápadníka či ctitelky, které nesnášíte. Vaše snaha jim rozumně domluvit se opět mine účinkem. Držíte-li dietu, nebude to s vaší vůlí nijak slavné. Jsou lahůdky, kterým neodoláte.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Samolibý příbuzný nebo známý bude ve snaze stát se zajímavým, plácat parádní nesmysly. Nesnažte se vrátit ho do reality. Jenom se urazí a všude vás pomluví. Dostanete další šanci zapůsobit na svůj idol. Nebojte se nechat unášet fantazií.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Obklopí vás falešní přátelé a pochlebovači. Vaše nechuť k hádkám může způsobit, že jim kývnete na něco, s čím byste normálně nesouhlasili. Byla by to velká chyba s následky, které by vás později moc a moc mrzely. 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Potřebujete si důkladně odpočinout, nesnažte se být činorodí za každou cenu. Stejně se chtějí partner a děti spíše bavit. Pobídnuti Merkurem zorganizujete malý výlet, zajdete do kina, divadla nebo alespoň na dobrou večeři.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Budete o sebe víc dbát a dovolíte si i některé originální doplňky. Podvědomě, díky Luně, vycítíte, že dnes můžete potkat objekt svých snů. Se skromností se nikam nedostanete. Neváhejte a připomeňte lidem v okolí své přednosti.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Pokud jste se nepohodli s partnerem, nemůžete jen čekat, až ho zlost přejde. Riskujete, že se zatvrdí a pozve na návštěvu příbuzné, aby si jim postěžoval. Na procházku si obujte pevné, pohodlné boty, jinak vás zpátky ponesou na zádech.  

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

V milostných záležitostech se můžete plně spolehnout na intuici. Přitahovat vás budou přesně takové typy, o jaké stojíte, jaké máte rádi. Blízká osoba se vám přijde svěřit se svými starostmi. Naléhat na vás nebude, ale jisté je, že očekává pomoc.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Budete se bavit a odpočívat, věnovat se své lásce nebo rodině. Rozhodně se odmítnete zabývat čímkoli, co by vám i jen vzdáleně připomínalo pracovní povinnosti. Možná někoho naštvete, ale radost vašich blízkých za to stojí.


Komerční sdělení