Do tohoto programu letos přibyl například internetový e-shop, který nabízí 15% slevu na dárkové předměty, bytové doplňky a jiné originální dárky. Kromě toho nabízí zdarma pojištění prodloužené záruky, až 150 Kč za měsíc jako odměna za nákupy, či nulaprocentní úrok při nákupu na splátky na určité období.

Nákupní systém střádá peníze za nákupy po jednom procentu

Kromě toho si lze pořídit kartu nezávislého systému, který vrací část peněz při nákupu u vybraných významných obchodníků. Získat peníze zpět za své nákupy umožňuje svým členům například nadnárodní systém Lyoness.

Jedná se o nezávislé nákupní společenství propojené zákaznickou kartou, díky které můžete nyní nakupovat a z těchto nákupů získat zpět peníze u více než 17 tisíc obchodních společností v 15 zemích Evropy. I v ČR jsou už v tomto systému zapojeny významné obchody, včetně řetězců, kde lidé běžně nakupují.

Platí totiž, že při všech nákupech a každé konzumaci, kterou s Lyoness učiníte u Lyoness obchodních partnerů, obdržíte zpětnou náhradu 1% z příslušné nákupní sumy, která se připisuje na vaše provizní konto.

Jakmile na něm shromáždíte částku ve výši alespoň 320 korun, dostanete peníze v hotovosti zpět na váš účet. Na nákupy potřebujete buď Cashback kartu, která se vydává při založení členství či tzv. Cashback poukázky, což jsou originální kupóny získané od Lyoness.

Nakupovat můžete i přes internet. Ve všech těchto případech získáváte zpět peníze na váš účet.