„Na poškozenou zaútočily údery na tělo a hlavu, starší útočnice na ni dokonce vytáhla nůž a vyhrožovala, že zabije ji i jejího psa. Důraz svým slovům dodala tím, že po ní nůž hodila. Rána naštěstí ženu minula. Když se jí zastal její přítel, obě útočnice na muže také zaútočily a poškrábaly ho na rukou, krku a zádech,“ přiblížil teplický policejní mluvčí Daniel Vítek průběh potyčky, která měla pokračování i po příjezdu policejní hlídky.

Obě ženy totiž odmítly prokázat svou totožnost a starší z nich na zasahující policisty  zaútočila. „Když ji policisté zpacifikovali a nasazovali jí pouta, druhá agresorka se zadržené kamarádce vrhla na pomoc. Do zasahujících policistů strkala a jednoho z nich poškrábala v obličeji,“ upřesnil Vítek.

Také druhá útočnice skončila s pouty na rukou. Starší z žen dokonce předstírala astmatický záchvat, přivolaní lékaři ale konstatovali, že je pouze hysterická. Obě ženy, které byly pod vlivem alkoholu, strávily noc v policejní cele a následujícího dne byly obviněny. Pokud soud uzná jejich vinu, hrozí jim až čtyřletý pobyt za mřížemi.