"Zasedáme v Praze, v budově Sazky," uvedl Hušák s tím, že několik zasedání představenstva se konalo jinde, vždy však v České republice.

Informaci o tom, že Hušák vlastní na Menorce vilu v ceně minimálně 60 miliónů korun přinesl minulý týden Český rozhlas 1 - Rádiožurnál.

"Jsem euroobčan a za svůj domov jsem zvolil místo, kde žiji. To znamená Menorku," prohlásil Hušák. Dodal, že v katastru nemovitostí je jako majitel vily uveden on a jeho manželka. Na sídlo si prý vydělal dvacetiletým podnikáním. "Jediné, co mi kdo může vyčítat, je fakt, že jsem poctivě vydělané peníze neinvestoval v České republice," řekl Hušák.

Podle Českého rozhlasu si Hušák na Baleárském ostrově pořídil usedlost s tříhektarovým pozemkem v létě roku 2003. Postupně dokupoval další půdu a dnes má jeho ostrovní sídlo rozlohu téměř osmdesát hektarů. Šéf Sazky prý tráví na Menorce celé léto a obchodní partneři ho tam navštěvují.

Rozhlas zároveň uvedl, že akcionáři sazky, tedy sportovní svazy, nemají informace ani o výši platů vrcholných manažerů společnosti. Firma přitom svazům podle předsedy ODS Mirka Topolánka nezvládá platit slíbenou jednu miliardu korun ročně, a oni tak zvyšují své požadavky na státní rozpočet.