Společnost J&T Media Enterprises, která je blízká finanční skupině J&T, koupila od společnosti Grafobal Group slovenskou televizi Joj. Grafobal Group zase získal od J&T Finance Group zpravodajskou televizi TA3. Informoval o tom mluvčí J&T Maroš Sýkora. Obě transakce musí ještě schválit licenční rada a antimonopolní úřad. 

Společnost J&T Media Enterprises koupila od Grafobal Group společnosti Mac TV, která je držitelem licence na vysílání televize Joj, a Mag Media a Slovenská produkční, které zabezpečují prodej reklamního prostoru a výrobu programů TV Joj. Grafobal Group zároveň od J&T Finance Group získal stoprocentní podíl ve společnosti CEN. Ta je provozovatelem televize TA3 zaměřené na zpravodajství.

J&T měla s majitelem Joj vazby už od konce roku 2004, tedy od doby, kdy J&T vstoupila do TA3. Televize Joj, kterou zakládal bývalý šéf české TV Nova Vladimír Železný, vysílá od března 2002. V současnosti je jednou ze dvou soukromých celoslovenských televizních stanic. Jedničkou na trhu je televize Markíza, Joj se o druhou příčku ve sledovanosti dělí s prvním programem veřejnoprávní Slovenské televize.

J&T Finance Group se kromě soukromého bankovnictví a realit soustředí na investice do slovenských a českých průmyslových podniků, a kontroluje také fotbalový klub Sparta Praha. Skupina kolem Grafobalu se zaměřuje například na výrobu obalů, na polygrafii či distribuci tisku na Slovensku. Zaměstnává téměř 6000 osob.