Politická strana Domov se hlasitě hlásí k tomu, že nejsme všichni klauni, které z nás podle strany dělají pražští recyklovaní a trestně stíhaní politici. V letošních komunálních volbách chtějí společně zabránit tomu, aby Prahu dál řídili kmotři, developeři a oligarchové či dokonce obžalovaní politici. Ve svém volebním klipu strana vsadila na ukázku z filmu Batman s šíleným klaunem.

KOMENTÁŘ DNE:

Přímá volba prezidenta - První kolo prezidentské volby nepřineslo rozhodnutí, naopak naznačilo možnost překvapivé změny na postu hlavy státu, píše v komentáři Václav Klaus ml. Čtěte zde >>

Video

Volební spot kandidáta na primátora města Brna za TOP 09 Jaroslava Kacera

„Chceme město spravovat, ne mu vládnout“. Tak zní základní teze kandidáta na primátora za brněnskou TOP 09 Jaroslava Kacera. Ve volebním videospotu si přímo zahrál a pojal ho velmi kreativně. S krumpáčem v ruce naznačuje, že by chtěl prosadit strategický rozvoj Brna. Využití potenciálu řeky přibližuje s gumovou kachničkou. Spot uzavírá slovy: „Brno má na víc.“ Navíc se nechal slyšet, že se voliči mohou těšit na pokračování videa.

Video

Volební spot Strany svobodných občanů

Volební spot Strany svobodných občanů chce dát šach-mat všem nepravostem na pražské radnici. Názorně to ukazují při šachové partičce na náměstí Míru Pavel Štross a Jan Paluska. Za zvuku tikajících hodin jsou političtí šachisti natočeni z několika úhlů v pozadí s kostelem sv. Ludmily. „Nechceme hrát proti vám, ale s vámi,“ říká ve videu Štross. „A chceme dát mat všem nepravostem na radnici,“ doplňuje Paluska.

Video

Volební spot Spolu pro Karvinou

Volební klip politického subjektu Spolu pro Karvinou vyzdvihuje obyvatele Karviné jako ty nejchytřejší. Nasvědčuje tomu motto: „Má chytré studenty, ale má i chytřejší lidi.“ A o politickém subjektu Spolu pro Karvinou už ví podle spotu dokonce i batolata, která se za pomoci otitulkovaného žvatlání domlouvají, jak přimět rodiče, aby dali hnutí hlas.