Hlavní obsah

Žena přežila v Praze pád pod přijíždějící metro, oprášila si kalhoty a odešla

O velkém štěstí může mluvit žena, která v pondělí v Praze spadla pod přijíždějící metro a přežila. Po pádu skončila přímo mezi kolejemi, kde zůstala nehybně ležet, po přejetí vlaku pak lidé vytáhli ženu z prostoru mezi druhým a prvním vagónem zpět na perón.

Žena přežila v Praze pád pod přijíždějící metro, oprášila si kalhoty a odešla

„Postavila se na nohy, oprášila si kalhoty a z místa odešla,“ sdělila policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Mluvčí pražského dopravního podniku Aneta Řehková řekla, že událost se stala krátce po 6.00 ve stanici Muzeum na trase C. Provoz metra v úseku Pražské povstání a Nádraží Holešovice zhruba sedm minut stál.

Podle Kropáčové je z kamerového záznamu zřejmé, že žena čekající na příjezd metra se jen stěží udržela na nohou, zavrávorala a spadla přímo do kolejiště. Před pádem se ji sice snažil zachytit jeden z cestujících, ale nepovedlo se mu to.

Poté, co byla vytažena zpod metra, prý odmítla i ošetření lékařem. Nepodrobila se ani orientační dechové zkoušce a policistům tvrdila, že je jen unavená, doplnila Kropáčová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků