Sledovanosti i nadále bezkonkurenčně vévodí Televizní noviny, které na Nově od 19.30 hod. v pondělí sledovalo 3,41 miliónu diváků.

"Těší mne, že můžu říct, že Zpravodajský deník naší televize je stále sledovanější. Zatímco v roce 2003 se na naše zprávy dívalo 1,02 miliónu diváků starších patnácti let, v uplynulém roce už to bylo průměrně téměř 1,17 miliónu diváků," řekl již dříve pro deník Právo šéfredaktor zpravodajství Primy Jiří Závozda.

.: ANKETA
Jakou zpravodajskou relaci v televizi sledujete?
Hlasujte v anketě na konci článku.

"Pozitivní čísla ukázal i letošní leden, i když jde zatím jen o období zhruba dvaceti dnů. Zprávy sledovalo průměrně téměř milión a půl diváků. Nechci to zakřiknout, věřím ale, že se čísla budou dále zvyšovat," komentoval Závozda údaje o sledovanosti televizí. Počet diváků obou zpravodajských relací se vyrovnal 17. ledna, kdy Zpravodajský deník Primy a Události ČT sledovalo shodně 1,74 mil. diváků.

Poprvé bylo letos zpravodajství Primy sledovanější než Události ČT 27. ledna. Zprávy na Primě sledovalo 1,59 mil. diváků, zatímco čerstvé informace na ČT si vybralo 1,57 mil. diváků.