Na mostě Legií a Smetanově nábřeží se kolem 06.00 pohybovaly desítky policistů. Pátrali po původcích projekce protičínských textů na Hrad.

KOMENTÁŘ DNE:
 Návrat do země nižší kvality - „Dvojí kvalita“ u nás a na Západě skutečně existuje, a nejde jen o potraviny, píše v komentáři Jiří Pehe. Čtěte zde >>
  Nepřátelé civilizace - Nad projevem Donalda Trumpa a tím, jak ho ohodnotila některá levicová média, se pozastavuje Alexander Tomský Čtěte zde >>

„Na základě provedených opatření se podařilo ustanovit pravděpodobnou konkrétní lokalitu na Malé Straně, ze které měla být projekce šířena, kdy tato oblast nespadá do stanoveného bezpečnostního perimetru. Na základě zhodnocení všech prvotních informací policie neshledala protiprávnost tohoto jednání,” sdělila dopoledne mluvčí policie Andrea Zoulová.

ON-LINE: Pražský Žofín hostí česko-čínské ekonomické fórum

„Na návštěvu čínského prezidenta v Praze reagujeme unikátní světelnou projekcí na Pražský hrad. Věříme, že skutečná pravda a láska alespoň na fasádě Pražského hradu osloví nejednoho občana ČR,” uvedli aktivisté v e-mailu.

Hrad prave ted :-).Zveřejnil(a) Kateřina Bursikova Jacques dne 29. březen 2016