„Doporučuji členům TOP 09, aby se zbavili Kalouska dřív, než zničí jejich stranu. Ti slušní z nich s námi vyjednávají o koalici v některých městech v ČR. V Praze jsme také mohli s TOP 09 udělat koalici, kdyby Kalousek proti nám stále nebrojil,“ řekl Babiš Právu.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

„Kalousek dělá všechno pro to, aby topku zničil. Kdyby se ho strana zbavila, tak by udělala nejlíp, protože by pak možná měla lepší výsledky v příštích volbách,“ dodal.

ANO je strana loupežnického typu, řekl Kalousek

Lídr ANO reagoval na rozhovor v úterním Právu, ve kterém Kalousek prohlásil, že se v Praze demokratické strany musejí spojit proti ANO.

„Pokud Andrej Babiš říká, že bojuje proti všem zavedeným, rozumějte demokratickým, stranám, tak máme povinnost pokusit se sestavit správu hlavního města z demokratických stran proti straně vůdcovského typu a loupežnického charakteru,“ prohlásil Kalousek. [celá zpráva]

Podle Babiše by si ale Kalousek měl hlavně zamést před vlastním prahem. „V Praze má dva prototypy loupežníků – pana Lomeckého (starostu Prahy 1) a pana Vávru (šéfa pražské TOP 09). Na rozdíl od nich pan Hudeček nemá takovou pověst. Když se jde k Vávrovi, tak se říká, že se jde k vodopádu, protože když jedná o těch zlodějnách, spustí rušičku,“ reagoval šéf ANO.