Třetí příčka by patřila KSČM se 13,5 procenta, následovala by TOP 09 (10,5 procenta), KDU-ČSL (6,5 procenta) a ODS (6 procent). Úsvit by se do dolní parlamentní komory se ziskem tří procent nedostal.

Podle hrubého odhadu by v 200členné Poslanecké sněmovně získalo hnutí ANO 67 křesel, ČSSD by jich obsadilo 56, KSČM 30 a strana TOP 09 by měla 23 zákonodárců. Lidovci by získali 13 poslaneckých mandátů a ODS 11.

Hypotetických sněmovních voleb by se podle průzkumu agentury CVVM zúčastnilo 62 procent dotázaných. Podle získaných dat je tedy deklarovaná volební účast o něco vyšší než reálná účast v nedávných parlamentních volbách, které se konaly v loňském říjnu.

Hnutí ANO získalo převahu ve volebním modelu CVVM potřetí od říjnových předčasných voleb. V listopadu loňského roku se dostalo před ČSSD o půl procentního bodu, ale pak se do čela vrátila vítězná strana posledních voleb.

Zatímco podle únorového průzkumu by sociální demokracie podle volebního modelu získala 28 procent hlasů a ANO 25 procent, v březnu se poměr příznivců prakticky obrátil a nyní by pro ANO hlasovalo 30 procent voličů a pro ČSSD 25 procent.