Podle Noska se po prvním týdnu ukázalo, že se nenaplnily katastrofické scénáře. "Nový systém naplnil naše očekávání," konstatoval Nosek. Hlavní město ale podle něj upraví některé nedostatky, které se za týden provozu projevily.

Například linka 138, která jezdí ze Skalky na Spořilov a zpět, zkrátí od středy v ranní špičce interval z 12 na 10 minut. Na zastávce Kavalírka zase město vybuduje přístřešek pro cestující, kteří v této zastávce nově často přestupují. Pro tramvaje číslo 4 vznikne ve směru do centra zastávka na Čechově náměstí. Zlepšit by se měl podle Noska i přestup na Strahově, kde od zářijové změny musejí cestující kvůli přestupu přecházet k jiné zastávce.

Magistrát se chce i nadále scházet se zástupci městských částí a diskutovat s nimi o jejich připomínkách. Na přelomu listopadu a prosince pak město chystá velký dopravní průzkum, jehož výsledky mají být známy začátkem příštího roku.

MHD v Praze se od září výrazně změnila, zavedeno bylo 38 páteřních linek autobusů. Některé spoje ale byly zrušeny nebo zkráceny a lidé musí více přestupovat.