Kolik peněz za proceduru u zubaře nechal, prozradit však nechtěl. „Něco to bude stát, ale kolik, to ještě nevím. Ještě se to bude řešit dál a léčení není úplně u konce. U umělých zubů chvíli trvá, než si sednou a implantáty se tam dávají až třeba za několik měsíců,“ řekl Právu.

Poslanec VV Michal Babák ve Sněmovně ukazuje novinářům nové přední zuby

FOTO: Jan Handrejch, Právo

Skutečnost, že se jeden z jeho zubů dražil na internetu, komentovat nechtěl. Zpátky však prý vyražené zuby nedostal.

Michal Babák

Michal Babák před a po bitce v baru

FOTO: Metropol TV, Právo

Babákovy nové zuby v průběhu úterní tiskové konference upoutaly pozornost fotografů. Babák se jí přitom neúčastnil jako řečník, ale stál opodál. Šéf poslaneckého klubu Vít Bárta k tomu poznamenal: „Koukám, že novináře více zajímá, na koho si brousí zuby Michal Babák, než zbytek našeho poslaneckého klubu.“

Do poslance Babáka si během jednání rýpl i ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09), když při jednání o novele loterijního zákona směrem k Babákovi pronesl k jeho argumentům: "(...) to byla opravdu bezzubá snaha." Poznámka vyvolala ve Sněmovně bouři smíchu.

Seriózní sestřih z USA

Kromě nových předních zubů má Babák i nový sestřih. Ten si přivezl z letní dovolené z USA.

„Dlouho jsem se rozhodoval, že se ostříhám nakrátko, vzhledem k tomu, že jsem v tomto konzervativní. Pak jsem se rozhodl, že se chci nechat na prázdniny nechat ostříhat. V Americe jsem jim řekl, že chci vypadat seriózně, a aby to udělali na krátko. A toto je výsledek,“ řekl.

Se sestřihem je Babák prý spokojen. „Většina z mých kolegů mi to pochválila,“ podotkl.