Talmanová si na blogu na serveru iDnes stěžuje, že je obtížné expremiéra na nějakou delší dovolenou dostat, ve chvíli, kdy se to podaří, nikdo nemyslí na to, aby ji zdokumentoval. "Věřím, že díky vaší laskavé pozornosti bych tak mohla přeci jen mít z naší první opravdové dovolené pořádnou dokumentaci," napsala Talmanová s tím, že Randákovi i finančně přispěje.

"Ráda vám za vaše materiály zaplatím. Mohlo by to alespoň trochu snížit vaše náklady, které jste tak nezištně a z vlastní kapsy vynaložil na dokumentaci naší rodinné dovolené," střílí si z Randáka Topolánkova partnerka s tím, že by mu chtěla poděkovat za starost, s níž se o ní a jejího partnera stará.

Fotografie z dovolené v Itálii se v médiích objevily minulý týden. Topolánek je na nich zachycen ve společnosti několika českých lobbistů, či šéfa společnosti ČEZ Martina Romana.

Šéf ODS se proti uveřejnění fotografií z privátní dovolené ohradil a vyzval předsedu ČSSD Jiřího Paroubka, aby se distancoval od "fízlovských a estébáckých praktik". ČSSD se vzápětí ohradila s tím, že s fotografiemi nemá nic společného. [celá zpráva]