"Bylo mu to nabídnuto, hovořilo se s ním o tom, jaké problémy správu letišť trápí, ale je to zatím jen v jednání. Konečný verdikt ještě nezazněl," řekl Právu dobře informovaný zdroj. Výhrady proti Tvrdíkovi údajně nemá ani lidovecký ministr dopravy Milan Šimonovský, který přitom před pár týdny brojil proti tomu, aby správu vedl bývalý šéf Národního bezpečnostního úřadu Tomáš Kadlec.

Tisková mluvčí ministerstva dopravy Ludmila Roubcová pro ČTK takové informace popřela. Roubcová uvedla, že "ministerstvo nic takového nechystá". Původně přitom ČTK sdělila, že informaci nemůže potvrdit.

Sám Tvrdík se v pondělí nechtěl o své budoucnosti moc bavit. Na dotaz Práva, zda se stane ředitelem správy letišť, pouze odpověděl: "Rozhodnutí, co budu dělat, jsem ještě neučinil. Veřejnost budu informovat ve chvíli, kdy se pro konkrétní nabídku rozhodnu a podepíši pracovní smlouvu." Už dříve přitom Tvrdík prohlásil, že se rozhoduje mezi pozicí ve státní službě, soukromém sektoru nebo studijním stipendiem v zahraničí.