Praha
Strossmayerovo náměstí
28.11.16 hodin
 u kostela sv. Antonína
Řepy
28.11.
17 hodin
ul. Makovského, stanice Slánská
Staroměstské náměstí
1.12. 
18 hodin
Staroměstské náměstí
Břevnov
1. 12.17 hodin
U Kaštanu (program od 16 hodin)
Březiněves
1. 12.
16 hodin
na náměstí před úřadem MČ Praha
Kbely
2. 12.
17:20 hodin
Praha kbelský park (ulice Žacléřská, zastávka Kbely, začátek v 10 hodin)
Zoo Praha
3. 12.
16 hodin
Troja
Vysočany
3. 12.
15 hodin
metro „B“ Vysočanská pod radnicí MČ Praha 9 

Středočeský kraj
Čáslav
 28. 11.
16:30 hodin
Nám. J. Žižky z Trocnova (program od 10 hodin)
Příbram
29. 11.
18:25 hodin
náměstí T. G. Masaryka (program od 15 hodin)
Kolín
30. 11.
17 hodin
Karlovo náměstí (program od 15:30 hodin)
Slaný
30. 11.
17 hodin
Masarykovo náměstí (program od 16 hodin)
Nymburk
30. 11.
17 hodinNáměstí Přemyslovců (program od 16:30 hodin)
Jílové u Prahy
1. 12.
16:30 hodin
Masarykovo náměstí
Beroun
2. 12.
16 hodin
Husovo náměstí
Mladá Boleslav
2. 12.
17:45
Staroměstské náměstí (program od 17 hodin)

Jihočeský kraj
Tábor
 30. 11.
17 hodin
Žižkovo náměstí
Sezimovo Ústí
 30. 11.
17 hodin
Nám. T. Bati (program od 16:30 hodin)
Vimperk
1. 12.
17:30 hodin
náměstí Svobody
České Budějovice
1. 12. 
 16:30 hodin
Náměstí Přemysla Otakara II
Strakonice
2. 12.
15:15 hodin
Velké náměstí
Jindřichův Hradec
2. 12.
17 hodin
náměstí Míru
Český Krumlov
2. 12.
 16:30 hodin
Náměstí Svornosti

Plzeňský kraj
Domažlice
1. 12.
16:00 hodin
náměstí Míru
Klatovy
2. 12.
17 hodin
náměstí Míru
Plzeň
2. 12.
18 hodin
náměstí Republiky (program od 16 hodin)
Rokycany
2. 12.
14 hodin
Masarykovo náměstí

Karlovarský kraj
Cheb
1. 12.
17:10 hodin
nám. Krále Jiřího z Poděbrad (program od 9 hodin)

Ústecký kraj
Šluknov
30. 11.
14 hodin
 Náměstí Míru
Děčín
2. 12.
17 hodin
Masarykovo náměstí (program od 14 hodin)

Liberecký kraj
Železný Brod
 30. 11.
16:30 hodin
Železný Brod
Česká Lípa
1. 12.
18 hodin
náměstí T. G. M.
Liberec
2. 12.
17 hodin
nám. Dr. E. Beneše
Jablonec nad Nisou
2. 12.
 17 hodin
Mírové náměstí


Královéhradecký kraj
Jičín
 30. 11.
16 hodin
Valdštejnovo náměstí (program od 13 hodin)
Trutnov
2. 12.
 16:45 hodin
Krakonošovo náměstí

Pardubický kraj
Polička
 1. 12.
 17 hodin
Palackého náměstí
Svitavy
 2. 12.
17 hodin
 náměstí Míru

Vysočina
Žďár nad Sázavou
2. 12.
 16:45 hodin  náměstí Republiky (program od 16 hodin)
Pelhřimov
 2. 12.
17:30 hodinMasarykovo náměstí
Jihlava
 2. 12.
16:45 hodin
Masarykovo náměstí (program od 15 hodin)


Jihomoravský kraj
Brno
 30. 11.
 17 hodinnáměstí Svobody (program od 16 hodin)
Zoo Brno
1. 12.
 16 hodinU zoologické zahrady 46
Oslavany
2. 12.
17 hodin
Oslavany

Olomoucký kraj
Uničov
30. 11.
16 hodin
Masarykově náměstí
Náměšť na Hané
30. 11.
17 hodin
náměstí T. G. Masaryka (program od 13:30 hodin)
Šternberk
2. 12.
 17 hodin
Hlavní náměstí Šternberk

Zlínský kraj
Kroměříž
29. 11.
 16:30 hodinVelké náměstí
 Zlín
 29. 11.
 16 hodin
 náměstí Míru (program od 15 hodin)

Moravskoslezský kraj
 Bruntál
30. 11.
17 hodin
náměstí Míru
Opava
2. 12.
17 hodin
Horní a Dolní náměstí (program od 16:15 hodin)
Ostrava
 2. 12.
16 hodin
Dům kultury Akord Ostrava-Zábřeh (program od 14 hodin)