Hlavní obsah
Užijte si zimní dovolenou třeba na Fellhornu. Foto: Tourismus Oberstdorf

Zimní dovolená v hotelech Explorer Hotels

Komerční článek - Jste sportovci tělem i duší a chystáte se na dovolenou do Bavorska? Pak pro vás máme tip na čtyři oblasti, kde si přijdete na své a ještě ušetříte: Oberstdorf, Montafon, Nesselwang a Berchtesgaden.

Užijte si zimní dovolenou třeba na Fellhornu. Foto: Tourismus Oberstdorf
Zimní dovolená v hotelech Explorer Hotels

Nové designové hotely v Alpách jsou skvělým místem, odtud se můžete vydat přímo na výpravy do hor. Díky své poloze, modernímu designu a příjemné atmosféře jsou hotely Explorer Hotel skvělým základním táborem nabízejícím nekomplikovanou zimní dovolenou za nízkou cenu.

Hotely Explorer se nacházejí v nádherných lokalitách

Foto: 2014 Explorer Hotels

Přenocování hotel nabízí v pohodlných a zároveň trendových designových pokojích. Ty nabízejí na 21 m² dostatek prostoru: pro relaxaci a případné sportovní vybavení, které si hosté s sebou přivezou z domova. Vrcholným zážitkem je ovšem zdejší okno nabízející panoramatický pohled na celou krajinu, třešničkou na dortu je pak pohodlná lavice, kde se mohou hosté uvelebit a pozorovat dech beroucí vrcholky zdejších hor a okolní krajinu.

Potěší i panoramatická okna s pohodlnou lavicí

Foto: 2014 Explorer Hotels

Skvělý start do nového dne

Předtím, než se hosté vydají na celodenní výpravy do okolních hor, mohou při snídani načerpat novou energii a začít nový den. Snídaňový bufet je zde vskutku rozsáhlý a nabízí i řadu zdravých pochoutek. Hosté si mohou snídani vybrat přesně podle svého gusta a užít si i řadu regionálních specialit.

V kuchyňském koutku si mohou hosté vajíčko připravit přesně podle svých přání

Foto: 2014 Explorer Hotels

Navíc se zde nachází i koutek, kde si mohou připravit vajíčko přesně tak, jak ho mají rádi. Večer se pak mohou vydat na skleničku nebo něco lehkého do hotelového baru.

Na baru jsou k dostání různé drobnosti - zde třeba Flammkuchen

Foto: 2014 Explorer Hotels

U vstupu do hotelu se nacházejí dvě obrovské dotykové, interaktivní obrazovky, na kterých se mohou hosté informovat o aktuálním stavu počasí nebo o jízdních řádech zdejších lanovek, stejně tak se tu hostům zobrazí situace na sjezdovkách, najdou se zde však i zajímavosti a novinky z celého regionu.

Sportovní duch a umění sportu

Hotely se zaměřují na hosty, kteří vyznávají aktivní a sportovní dovolenou, a proto se také soustřeďují na jejich specifické potřeby, které se snaží uspokojit. Součástí hotelu je proto také sportovní spa se saunou, parní lázní, kabinou s infračerveným světlem, fitness a odpočinkovou/relaxační místností, kde si může každý z hostů odpočinout.

Součástí hotelů jsou i wellness zóny, sauna je samozřejmostí

Foto: 2014 Explorer Hotels

V hotelu se nachází také malá dílna, kde je k dispozici nářadí, které je potřeba pro opravu nebo nastavení lyží. Nejen hosté si v hotelu užívají nerušeného spánku, také o jejich sportovní vybavení je dobře postaráno: lyžárna s topením pro lyžařské boty je zdarma a ve vyhřívaných, uzamykatelných skříňkách (za poplatek) najdou své místo i prkna.

Nechybí ani malá dílna, která je hostům hotelu k dispozici

Foto: 2014 Explorer Hotels

Bezvadnou předností pro skvělou zimní dovolenou je testovací lyžařské centrum, které se nachází přímo v hotelu: tam si mohou zájemci lyže rovnou zapůjčit, nebo si zakoupit skipasy, případně si zarezervovat některý z lyžařských kurzů.

V hale jsou interaktivní tabule plné zajímavých informací a aktualit

Foto: 2014 Explorer Hotels


4 hotely, 4 regiony a 1 top cena

Vybrat si hosté mohou mezi Oberstdorfem, Montafonem, Nesselwangem a Berchtesgadenskem.

Oberstdorf – ráj zimních sportů

V Oberstdorfu se rozprostírá největší lyžařský region v Německu se 124 km sjezdovek a 6 lanovkami. Sjezdovky jsou různé obtížnosti, zimní dovolenou v tomto regionu si užijí jak začátečníci, tak zkušení lyžaři. Na své si zde ale přijdou i milovníci ostatních zimních sportů: běžky, skialpinismus, výpravy na sněžnicích nebo nordic walking, pěší turistika,...

Jejich ovládní je naprosto snadné

Foto: 2014 Explorer Hotels

V regionu se nachází nepřeberné množství značených i neznačených stezek, které si mohou návštěvníci vybrat přesně podle svého přání a aktuální nálady.

Oblast Neuschwanstein – přímo u sjezdovek

Explorer Hotel Neuschwanstein leží přímo v lyžařském regionu Alpspitz: z hotelu přímo na sjezdovky, tak zní zdejší motto! S rozšířenou lyžařskou kartou je návštěvníkům k dispozici přesně120 km sjezdovek. Také kouzelné pohádkové zámky se hodí navštívit v jakémkoli ročním období. Samotný Neuschwanstein se nachází pouhých dvacet minut jízdy od hotelu Explorer Neuschwanstein.

Jsou designové, šetrné k životnímu prostředí a nabízí parádní ubytování pro sportovce

Foto: 2014 Explorer Hotels

Co se týče sjezdovek Alpspitzbahn, tak ty stojí opravdu za to navštívit. Díky jejich rozmanitosti se zde nacházejí jak rodinné (určené především pro děti) sjezdovky, tak i ty nejnáročnější – černá sjezdovka „Grüner Strich“, sjezd lesem a také sjezdovka s boulemi. Kromě toho je zde i rychlostní sjezdovka, která má i ukazatel rychlosti, díky čemuž se hosté mohou aspoň na chvilku cítit jako světoví závodníci.

Tip: Děti si zamilují cvičné louky, sportovci ocení snow park, ostatní i možnost nočního lyžování až do 21 hod.

Berchtesgaden – ve stínu nejkrásnějších hor světa

Jen několik minut jízdy autem od národního parku Berchtesgaden a kousek od Salcburku je umístěn další z hotelů sítě Explorer. 300 metrů od hotelu se nachází lyžařské středisko Jenner, v širším okolí pak hosté naleznou pět dalších lyžařských center. 800 metrů od hotelu se rozprostírá jedno z nekrásnějších jezer na světě, jezero Königssee s proslulým kostelem Sv. Bartoloměje, nad nímž jako strážce ční do výšky 2 713 m.n.n. nejvyšší hora regionu – Watzmann.

Designové pokoje jsou prostorné a mají mnoho odkládacích ploch

Foto: 2014 Explorer Hotels

Pokud návštěvníci zatouží po městském „ruchu“, mohou se vydat do tři a půl kilometry vzdáleného městečka Berchtesgaden. Zde na ně čeká hned několik zážitků – skvělá bavorská kuchyně a bavorské pivo, lázně Watzmann Therme a také prohlídkové doly Salzbergwerk.

Tip: Hotel v Berchtesgadensku bude slavnostně otevřen již 27. února 2015.

V Montafonu se na návštěvníky zase těší „nejsportovnější z regionů“ Vorarlberska.140 km sjezdovek a dobrodružné trasy ve volném terénu čekají jen na to, až budou objeveny.

Hotely Explorer Hotel – to jsou čtyři hotely, čtyři regiony, které spojuje jedno: parádní zážitek ze zimní dovolené a skvělá nabídka pro lyžaře!

Inzertní sdělení
Skvělá zimní nabídka Exploreru
  • 7 přenocování v trendy designových pokojích
  • rozmanitá a bohatá snídaňová nabídka
  • šestidenní skipas
  • využití sportovního spa, parní lázně, kabiny s infračerveným světlem, fitness a relaxační zónou
  • wifi
Již od 379,- eur za osobu v dvoulůžkovém pokoj
Přehled nabídek zde

Tipy na cestu

O  Bavorsku hezky česky na www.bavorsko.eu

Zima v Bavorsku zde

 

Der Explorer Hotel

Oberstdorf | Montafon |Neuschwanstein | Berchtesgaden

T: +49 (0) 8322 94079445

Webovky: www.explorer-hotel.com

E-mail: info@explorer-hotel.com

 

Více o Berchtegadensku

Více o Oberstdorfu

Oblast Allgäu

Oblast Nesselwang

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků