Podzimní rodinné radovánky u vody

Chystáte se vzít děti na podzimní dovolenou do přírody? Zkuste Lužická jezera, konkrétně Senftenberské jezero, kde jsou na takové příležitosti skvěle zařízeni. Ve zdejším rodinném rekreačním parku přímo na břehu jezera, největším areálu svého druhu v celém kraji, nebude ani po skončení koupací sezóny o zábavu nouze. Po celý říjen se to tu totiž bude okolo táboráků hemžit čarodějnicemi, strašidelnými duchy a dalšími nestvůrami. Nejvíce se jich tu sejde koncem měsíce, u příležitosti oslav halloweenu.

Oslavte Halloween u Senftenberského jezera

Oslavte halloween u Senftenberského jezera.

FOTO: LSB

Rodinný park u Senftenberského jezera
V rodinném parku u Senftenberského jezera v Lužické jezerní krajině najdete celkem 200 rekreačních domků a 160 míst pro stany, to vše se službami na úrovni pěti hvězdiček. Vše je dovedeno k dokonalosti do posledního detailu: Bezbariérové přístupy pro handicapované i kočárky až k pláži, přehledné značení formou obrázků dobře zapamatovatelných i pro děti, dětské hřiště a mnoho dalších. V některých typech rekreačních domků patří do základního vybavení i dětské postýlky a židle.
V rodinném parku u Senftenberského jezera je k dispozici komfortní ubytování se spoustou služeb včetně vlastní knihovny

V rodinném parku u Senftenberského jezera je k dispozici komfortní ubytování se spoustou služeb včetně vlastní knihovny.

FOTO: LSB

Halloween se vším všudy

Kromě strašidelných masek a kostýmů k halloweenu neodmyslitelně patří také dýně. Pestře zdobené a vyřezávané oranžové plody i v Lužici potkáte téměř na každém kroku. Večery pak zpříjemní lampiónové průvody a společná posezení u ohně. Přes den se děti mohou těšit na zábavné procházky lesem, místní maskot žabák Klupp je pak naučí vyrábět chutné pralinky či vyřezávat dýně.

K Halloweenu patří i náležitá výzdoba

K halloweenu patří i náležitá výzdoba.

FOTO: LSB

Inzertní sdělení: Podzimní prázdniny u Senftenberského jezera
Využijte speciální říjnové nabídky na období podzimních prázdnin. Čeká na vás několik dní odpočinku v krajině zbarvené podzimními barvami a příjemné klima u vody. Například za rodinný rekreační domek pro dva dospělé a dvě děti zaplatíte v říjnu místo 7 pouze 6 nocí pobytu, celkem 544 eur. Více na www.familienpark-see.de.