Ubytování ve stanu přímo na pláži

Pokud se chystáte vyrazit do Tropical Islands na Valentýna, informujte se o speciálních balíčcích ubytování a služeb právě v tomto termínu. Možností ubytování je v komplexu Tropical Islands celá řada, od klasických hotelových pokojů, přes mobile homes až po exotiku ve formě noclehu ve stanu přímo na písečné pláži v tropické hale. Pak už stačí jen pár kroků a všechny atrakce vám leží u nohou.

Ubytování ve stanech na pláži

Ubytování ve stanech na pláži.

FOTO: Tropical Islands

Velké plány pro rok 2016

Už beztak velký areál plánuje pro tento rok další rozšíření nejen služeb, ale především vodních atrakcí, bazénů, ubytovacích kapacit a sportovišť. Ačkoli je spousta plánů teprve na papíře, už nyní na začátku roku by měly začít první stavební práce na zbrusu nové venkovní části areálu, která bude moci být díky vyhřívaným bazénům využívána celoročně.

Tropical Islands

Tropical Islands

FOTO: Tropical Islands

Že se jedná o velkolepý projekt, dokazuje fakt, že jen plocha samotných vodních atrakcí bude čítat 1350 metrů čtverečních a plocha okolo nově vzniklých bazénů pojme až 2500 návštěvníků.

Tropical Islands

Tropical Islands

FOTO: Tropical Islands

Nejdelší divoká řeka

Kromě nových bazénů a odpočinkových ploch je v plánu také rozšíření gastronomické a sportovní nabídky. Do venkovního areálu uprostřed braniborské přírody se návštěvníci dostanou po můstku vedoucím přímo z tropické haly.

Vířivky v Tropical Islands

Vířivky v Tropical Islands

FOTO: Tropical Islands

Nejvíce očekávání ale přináší nejdelší umělá divoká řeka v celém Německu, tzv. Wild Water River, která bude měřit 250 metrů. Zatímco vás proud bude unášet dolů, budete si po cestě moci udělat i zastávku v některém z přímo navazujících relaxačních bazénků s masážními lehátky.

Plameňáci v Tropical Islands

FOTO: Tropical Islands

Z bazénu na lezeckou stěnu či na písečné duny

V jednom z nových bazénů, v tomto případě o ploše 540 metrů čtverečních, budou dále k dispozici masážní trysky, vodopády a oproti Wild Water River o něco pomalejší proudový kanál Lazy River, takže tento bazén přímo vybízí k relaxaci. Další bazén bude mít plochu 390 metrů čtverečních a pětadvacetimetrové dráhy. K tomu bude navíc sekce s umělým vlnobitím a další atrakce jako lezecká stěna. Celý venkovní areál bude zasazen do písečných dun, což mu dodá na jedinečnosti i atmosféře.

Tropical Islands

Tropical Islands

FOTO: Tropical Islands

Nová sportoviště a navýšení ubytovací kapacity

Spousta možností vyžití přibude i na souši. Kromě odpočinkových zón jsou v plánu také hřiště slibující dětem dobrodružství, ale rovněž nová sportoviště pro plážový volejbal a fotbal. V další fázi projektu pak budou rozšířeny ubytovací kapacity. Už v roce 2014 byla v kempu zprovozněna více než dvacítka mobile homes. Do konce tohoto roku jich má přibýt hned 60 a finální kapacita tak bude činit 330 lůžek.

Mobile homes zvenčí

Mobile homes zvenčí

FOTO: Tropical Islands

Tento první park mobilního ubytování v Braniborsku se nachází uprostřed borového lesa obklopeného loukami. Ke kupoli Tropical Islands je to odsud zhruba 10 minut pěšky. Díky tomu si člověk může vychutnat ubytování a odpočinek v klidu zeleně, v dostatečné vzdálenosti od ruchu atrakcí Tropical Islands.

Interiér mobile homes

Interiér mobile homes

FOTO: Tropical Islands

Pro aktuální informace o stavebních pracích v areálu a obsazenosti navštivte www.tropical-islands.de.