Jestliže zavítáte do jeskynního ubytovacího komplexu v jamajském Negrilu, neměli byste ve svém programu vynechat večeři při svíčkách. Ačkoliv se jedná o prvoplánovou romantiku, na útesech, o které se s hlasitým šuměním tříští mořské vlny, to má přece jen něco do sebe.

Kromě útulné restaurace mají hosté neobvyklého hotelu možnost navštívit lázně s výhledem na moře, slanovodní bazén i bar, který je stejně jako restaurace vybudovaný ve skále. Je v něm díky tomu chládek a stín, což mnohým nabízí vítanou úlevu od horkého jamajského slunce.

Ve skalním baru téměř není poznat, zda je noc či den.

Ve skalním baru téměř není poznat, zda je noc, či den.

FOTO: Profimedia.cz

Hotel nabízí 12 různě velkých ubytovacích prostor. Nejedná se o klasické sousedící pokoje, ale o barevné dřevěné chatky. Jejich zevnějšek působí venkovsky, interiér je však luxusní. Jednotlivé apartmány jsou různě pojmenované — například Motýl, Mořská želva, Modrý delfín, Ptačí hnízdo...

Ubytování v samostatných domečcích nabízí hostům dokonalé soukromí.

Ubytování v samostatných domcích nabízí hostům dokonalé soukromí.

FOTO: Profimedia.cz

V lokalitě, jakou je Jamajka, by ovšem byl hřích zdržovat se příliš dlouho v prostorách hotelu. Zdejší krajina nabízí mnoho nezapomenutelných prožitků. Jsou tu ideální podmínky pro potápění, šnorchlování, vodní lyžování a také pozorování delfínů. Kdo si chce od vodních radovánek chvíli odpočinout, může v okolí Negrilu vyrazit na pěší túru nebo projížďku na koních.