Jezero Como, Itálie

Evropskou smetánku najdete u křišťálové vody jezera Como v Lombardii. Zdejší mírné klima vytváří oázu mezi horskými masivy. Míří sem lidé hlavně za vodními sporty. Není divu, že sem jezdí evropská elita, ale můžete tu potkat i George Clooneyho. [celá zpráva]

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Jezero Como

 Zdroj: Youtube.com

Saint-Tropez, Francie

Francouzské přístavní město Saint-Tropez je vyhlášené letovisko smetánky už po několik desetiletí. Obzvlášť ráda sem jezdila Brigitte Bardotová. Pokud turisty omrzí večerní život, vydávají se na vyhlášenou písečnou pláž Pampelonne.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Saint-Tropez

Zdroj: Youtube.com

Cabo San Lucas, Mexiko

Tyrkysové moře, průzračná voda a teplé počasí lákají celebrity do mexického Cabo San Lucas. A tak není divu, že tu turisté mohou potkat opalující se Cameron Diazovou nebo Jennifer Anistonovou.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Cabo San Lucas

Zdroj: Youtube.com

Mallorca a Ibiza, Španělsko

Baleárské ostrovy jsou osázené luxusními hotely. Na Ibize si turisté užívají bujarého nočního života. Mallorca je o něco málo klidnější, ale i tady můžete zažít večerní románek se slavnými herci či herečkami.

Pláž Cala Mesquida, Mallorca

Pláž Cala Mesquida, Mallorca, Španělsko

FOTO: fotobanka Profimedia

Želví ostrov, Fidži

Fidži je oáza, kam zatím nepronikl turistický ruch v plné míře. Stále tu můžete narazit na liduprázdné pláže a opuštěné ostrovy. Proto je Fidži považováno za populární destinaci mezi hvězdami. Nejvíce tu narazíte na turisty z KanadyAustrálie, protože mají na Fidži relativně blízko.

Nejvíc se nám líbila pláž na ostrově Mana.

Poloprázdná pláž na ostrově Mana, Fidži

FOTO: Lucie Poštolková, Novinky

Barbados, Karibik

Karibský ostrov Barbados považují turisté za ráj. Písečné pláže a sluneční paprsky oceňují všichni. Právě zde se narodila zpěvačka Rihanna. A proto sem zve i své přátele, poslední známou návštěvou byla zpěvačka Katy Perry. Ostrov patří pod britský Commonwealth, a proto není divu, že se tu domluvíte anglicky.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Barbados

Zdroj: Youtube.com

 

Capri, Itálie

Dalším místem, kam míří hvězdy, je italský ostrov Capri, který leží nedaleko Neapole. Poklidný ostrov si zamilovali už dávní římští císaři, i když podle řecké mytologie se mu říkalo také Ostrov Sirén. Můžete tu potkat například zpěvačku a herečku Jennifer Lopezovou, která tu oslavovala svoje narozeniny.

Capri, Itálie

Capri, Itálie

FOTO: fotobanka Profimedia

Svatý Bartoloměj, Karibik

Ostrov Svatý Bartoloměj (Saint Barthelemy) je součástí malých Antil, které jsou stále součástí Francie. Evropské celebrity tak mají cestování zjednodušené, protože si nemusí zařizovat vízum a platí se tu eurem. Opalovat se sem jezdí americká herečka Lindsay Lohanová, Beyoncé, ale i Lucie Vondráčková.

Svatý Bartoloměj, Karibik

Svatý Bartoloměj, Karibik

FOTO: fotobanka Profimedia