1. Royal Penthouse Suite - 1 235 000 Kč za noc

Hotel President Wilson, Ženeva, Švýcarsko

Ve dvanácti místnostech si budete připadat spíš jako v obrovském domě. Z oken mají hosté krásný výhled na Ženevské jezero i Mont Blanc. Celebritám a politickým návštěvníkům zajišťují bezpečnost neprůstřelná skla.

Ve dvanácti místnostech si budete připadat spíš jako v obrovském domě. Z oken mají hosté krásný výhled na Ženevské jezero. Celebritám a politickým návštěvníkům zajišťují bezpečnost neprůstřelná skla. Samozřejmostí je soukromý výtah, klavír, kulečník, knihovna a posilovna.

FOTO: www.hotelpwilson.com

2. The Presidential Suite - 855 000 Kč za noc

The Raj Palace Hotel, Jaipur, Indie

Video

Čtyřpatrové apartmá patří mezi největší v Asii, rozkládá se na 1500 metrech čtverečních. Kdysi bylo postaveno pro maharádžu. Není proto divu, že je samo o sobě trochu muzeem. Stěny jsou zdobeny zlatem a zrcadly. Hosté mají ze střešní terasy město Jaipur jako na dlani.

Zdroj: Youtube.com

3. Ty Warner Penthouse Suite - 794 884 Kč za noc

Four Seasons Hotel, New York, USA

Apartmán se chlubí 360stupňovým výhledem na newyorský Manhattan. Devítipokojové království navrhl designér Peter Marino a architekt IM Pei. Hosté mají k dispozici osobního řidiče, trenéra a večer relaxují na terase v zenové zahradě.

Apartmán se chlubí 360stupňovým výhledem na Manhattan. Devítipokojové království navrhl designér Peter Marino a architekt Im Pei. Hosté mají k dispozici osobního řidiče, trenéra a večer relaxují na terase v zenové zahradě.

FOTO: www.fourseasons.com/newyorkfs

4. Penthouse Suite - 712 500 Kč za noc

Hotel Martinez, Cannes, Francie

Hotel Martinez nabízí hostům kromě luxusu také možnost najíst se v restauraci s michelinskou hvězdou.

Hotel Martinez nabízí hostům kromě luxusu také možnost najíst se v restauraci s michelinskou hvězdou.

FOTO: www.hotel-martinez.com

Pokoje jsou ve stylu art deco. Mezi nadstandardní příslušenství patří vířivka, dvě ložnice, dvě koupelny s hammamem, šatna, sauna a obrovská terasa s výhledem na zátoku Cannes.

Pokoje jsou zařízené ve stylu art deco. Mezi nadstandardní příslušenství patří vířivka, dvě ložnice, dvě koupelny, šatna, sauna a obrovská terasa s výhledem na zátoku Cannes.

FOTO: www.hotel-martinez.com

5. Hugh Hefner Sky Villa -  674 253 Kč za noc

Palms Resort, Las Vegas, USA

Video

Stručný přehled vybavení apartmánu: lázeňská vana s Playboy králíčkem, otáčivá postel, bar, krytý bazén, vnitřní vodopád a pokerový stůl. Logo králíčka nechybí ani na značkových polštářích.

Zdroj: Youtube.com

6. The Royal Villa - 652 764 Kč za noc

Grand Resort Lagonissi, Atény, Řecko

Apartmán se třemi ložnicemi, párou, soukromým kuchařem a komorníkem rozmazlí snad každého.

Apartmán se třemi ložnicemi, párou, soukromým kuchařem a komorníkem rozmazlí snad každého. A pokud se budou hosté chtít trochu hýbat, mohou si zaplavat ve venkovním vyhřívaném bazénu, protáhnout se v posilovně nebo jen relaxovat při masáži či v parní lázni.

FOTO: www.lagonissiresort.gr

7. Presidential Suite - 621 984 Kč za noc

Hotel Cala di Volpe, Sardinie, Itálie

Presidential Suite je považován za jeden z nejkrásnějších apartmánů na světě. Středomořský styl umocňuje výhled na pobřeží Smeralda a možnost ochutnávat víno ve vinném sklepě. Nechybí ani venkovní posilovna a soukromý střešní bazén.

Presidential Suite je považován za jeden z nejkrásnějších apartmánů na světě. Středomořský styl umocňuje výhled na pobřeží Smeralda a možnost ochutnávat víno ve vinném sklepě. Nechybí ani venkovní posilovna a soukromý střešní bazén.

FOTO: www.starwoodhotels.com

8. Villa La Cupola Suite - 570 000 Kč za noc

Westin Excelsior, Řím, Itálie

V apartmánu nechybí terasa, specifická kupole, pára a soukromé kino. Není divu, že se řadí mezi největší v Evropě.

V apartmánu nechybí terasa, parní lázně a soukromé kino. Není divu, že se řadí mezi největší v Evropě.

FOTO: www.westinrome.com

Astronomická částka za jednu noc je vysoká také díky soukromé vířivce a nádhernému výhledu z terasy na panorama města. Interiér je laděný ve stylu starověkého Říma. Vyzdoben je freskami, sklem a mramorem.

Astronomická částka za jednu noc je vysoká také kvůli soukromé vířivce a nádhernému výhledu z terasy na panorama města. Interiér je laděný ve stylu starověkého Říma. Vyzdoben je freskami, sklem a mramorem.

FOTO: www.westinrome.com

9. Ritz - Carlton Suite, 499 700 Kč za noc

Ritz - Carlton, Tokio, Japonsko

Video

Z apartmánu budete mít krásný výhled na město a horu Fudži. Luxusní koupelna z mramoru, velké postele, plochá televize a speciální sprchový kout, kde si můžete nastavit simulaci různých typů deště, patří mezi největší lákadla.

 Zdroj: Youtube.com

10. Royal Towers Bridge Suits - 475 000 Kč za noc

Atlantis Resort, Bahamy

Video

Apartmán se chlubí deseti místnostmi, zlatými pohovkami, polštáři, pozlacenými zrcadly a lustry.  Předsíň je vyzdobena čtyřmi druhy mramoru. V patnáct metrů dlouhém obývacím pokoji si hosté mohou zahrát na piano.

 Zdroj: Youtube.com

11. Royal Suite -  466 450 Kč za noc

Four Seasons Hotel George V, Paříž, Francie

Apartmán zdobí umění z 18. a 19. století. Většina hostů si nejvíce cení prostorné mramorové koupelny s parní komorou, saunou a velkou šatnou.

Apartmán zdobí umění z 18. a 19. století. Většina hostů si nejvíce cení prostorné mramorové koupelny s parní komorou, saunou a velkou šatnou.

FOTO: www.fourseasons.com

12. Royal Suite - 355 604 Kč za noc

Burdž Al Arab, Dubaj, Spojené arabské emiráty

Burdž Al Arab je ikonou luxusu a výstřednosti sám o sobě. Všechny apartmány má velmi vzdušné a prostorné. Kromě vířivky čeká návštěvníky v královském apartmánu soukromý výtah a zlatem vyšívané polštáře.

Hotel Burdž Al Arab je ikonou luxusu a výstřednosti sám o sobě. Všechny apartmány má velmi vzdušné a prostorné. Kromě vířivky čeká návštěvníky v královském apartmánu soukromý výtah a zlatem vyšívané polštáře.

FOTO: www.jumeirah.com

13. Ritz - Carlton Suite - 342 000 Kč za noc

Ritz - Carlton, Moskva, Rusko

Z hotelového pokoje si můžete prohlédnout ikony Moskvy: uvidíte na Rudé náměstí, chrám Vasila Blaženého, Kreml a další. Interiér je vybaven nábytkem z dob ruského imperialismu.

Z hotelového pokoje si můžete prohlédnout ikony Moskvy: uvidíte na Rudé náměstí, chrám Vasila Blaženého, Kreml a další. Interiér je vybaven nábytkem z dob ruského imperialismu. Na 232 metrech čtverečních mají hosté navíc prostornou jídelnu, knihovnu, kancelář i obývací pokoj. Místnosti jsou vybaveny podlahovým vytápěním kvůli tradičním ruským zimám, kdy teploty klesají hluboko pod nulu.

FOTO: www.ritzcarlton.com

14. The Sultan’s Suite - 291 308 Kč za noc

Çirağan Palace Kempinski, Istanbul, Turecko

V bývalém sultánském paláci se nechal rozmazlovat Princ Charles, Liz Hurleyová, Uma Thurmanová i Giorgio Armani. Z apartmánu mají hosté výhled na řeku Bospor, obsluhuje je soukromý komorník. Stropy zdobí honosné lustry, stěny pak obrazy.

V bývalém sultánském paláci se nechal rozmazlovat Princ Charles, Liz Hurleyová, Uma Thurmanová i Giorgio Armani. Z apartmánu mají hosté výhled na řeku Bospor, obsluhuje je soukromý komorník. Stropy zdobí honosné lustry, stěny pak obrazy.

FOTO: www.kempinski.com

15. The Presidential Suite - 260 585 Kč za noc

Intercontinental, Hongkong

Z terasy s krytým bazénem a vířivkou hosté sledují přístav Victoria a ostrov Hongkong. Návštěvníci mají k dispozici jedno ze tří automobilů: Rolls Royce Phantom VI, Bentley a limuzínu Mercedes.

Z terasy s krytým bazénem a vířivkou hosté sledují přístav Victoria. Návštěvníci mají k dispozici také jeden ze tří automobilů: Rolls Royce Phantom VI, Bentley či limuzínu Mercedes.

FOTO: www.hongkong-ic.intercontinental.com