Iglú vesnici tvoří osmnáct staveb z ledu. Hotel nabízí různé úrovně ubytování. Vybrat si můžete klasický pokoj pro šest osob i romantické apartmá pro dva. Ceny se pohybují od 90ti euro za osobu a noc. Interiér je celý z ledu. Ledové postele zahřívají deky a kožešiny a teploty v hotelu se pohybují dva stupně okolo nuly.

Někoho logicky přepadne obava, že v ledovém království si dovolenou pořádně neužije, protože musí nevyhnutelně nastydnout, ne-li zmrznout. Pro takové případy nabízí hotel wellness centrum, kde si můžete dopřát horkou lázeň nebo saunu.

:. V iglů kapli můžete uzavřít sňatek. Foto: www.iglu-dorf.com.

:. Věnovat se můžete různým aktivitám, například horolezectví. Foto: www.iglu-dorf.com.

Komplex je doplněn barem a restaurací, která nabízí tradiční švýcarské pokrmy jako je například fondue. Celý komplex je vyzdoben ledovými sochami a nechybí ani "chrám", kde mohou páry uzavřít manželství pevné jako zdejší ledové stěny.

Postavte si své vlastní iglú

Iglú správci hotelu staví pomocí nafukovacích balónů. Na ně se frézou nastříká sníh a po tom, co led ztvrdne, se balón odstraní a na řadu přijdou upravovací a zdobící práce.

Návštěvníci komplexu mohou kromě tradičních zimních sportů využít i atrakce, které iglú vesnice nabízí. Jako správní Eskymáci se zde hosté prohánějí na psích spřeženích a na sněžnicích. Po náročném dnu se potom spokojeně sejdou na kus řeči v restauraci a zalezou si do dek na svých ledových postelích.

:. Objednat si můžete speciální romantické iglú. Foto: www.iglu-dorf.com.

:. V restauraci si kabát neodložíte. Foto: www.iglu-dorf.com.

:. Apartmá pro zamilované. Foto: www.iglu-dorf.com.