Všech 19 domků ohromí nejen svým velkorysým řešením, ale i přepychovým vybavením a komfortem. Najdete v nich vše od vlastních parních komor přes soukromé bazény až po prosklené stěny, přes které se vám naskytne jedinečný výhled. A právě podle výhledu se domky dělí na dva typy, jedny směřují k písečným plážím a poklidné laguně a druhé k vlnícímu se Indickému oceánu.

Prostorná a otevřená ložnice přechází v útulnou šatnu nebo vzdušnou koupelnu. Zvláštností není ani venkovní vana. Uvolnit se můžete v parní komoře nebo pod zahradní sprchou a ze soukromého bazénu je to pouhý kousek do zahrady nebo na terasu.

Jaké je mít osobního sluhu?

Tváří Naladhu a jeho požitků se každému hostu stane jeho osobní House Master (správce domu). Na letišti vás uvítá se studeným ručníkem a minerální vodou a při odjezdu se s vámi rozloučí přípitkem. Je to komorník, správce domu, průvodce i osobní asistent v jedné osobě.

:.Ostrov Naladhu Maldives ocení zejména romanticky založené páry. Foto: Naladhu

Dopřát si můžete oblíbený ročník Pinot Noir a přitom poslouchat oblíbené CD. Před usnutím vám zde na požádání připraví koupel plnou růžových okvětních lístků a k tomu šampaňské a čokoládové bonbónky. Samotné usínání vám pak zpříjemní například vanilkové svíčky.

Večeře na pláži či pod střechou

Kulinářské zážitky jsou zde jako nikde jinde. Můžete si vybrat, zda chcete povečeřet v soukromí domku nebo si vychutnat sousta na písčině u moře nebo vzdáleném ostrově. Další možností je, že se přidáte k ostatním hostům v obývacím pokoji, záleží jen a jen na vás.

Pokud vás omrzí plavání v bazénu či potápění se v moři, můžete zkusit windsurfing nebo plachtění. Máte-li raději pevnou zem pod nohama, zkuste opalování na soukromé pláži, tenis, tělocvičnu nebo saunu. Velmi příjemné a zároveň poučné jsou výlety po okolních ostrovech nebo noci plné tradic zdejších krajů strávené kolem ohniště. Zvláštností jsou pak vyhlídkové lety hydroplánem.

25 000 Kč za noc

Více informací o tomto ostrově naleznete na magazínu VIPmag. Pokud byste si chtěli na tento ostrov zaletět, tak si připravte přibližně 25 000 korun za noc. Čeká vás za to ovšem výjimečný zážitek.