Hlavní obsah
Investice do rodinného zahradního bazénu je hodnotou, která přetrvává desetiletí. Foto: Mountfield,

Místo jedné dovolené si pořiďte luxusní bazén. VIP péči máte zdarma

Komerční článek - Co je lepší? Vyhodit desítky tisíc korun za prchavý zážitek z krátkého pobytu u moře? Nebo si za stejné peníze pořídit na zahradu luxusní bazén?

Investice do rodinného zahradního bazénu je hodnotou, která přetrvává desetiletí. Foto: Mountfield,
Místo jedné dovolené si pořiďte luxusní bazén. VIP péči máte zdarma

To je kardinální otázka letošního jara, kterou si pokládají tisíce českých rodin. Má smysl utrácet za dovolenou v cizině, když se jim tam stejně kvůli všem rizikům ani za mák nechce? A když jsou zájezdy kvůli slabé koruně – viděno poměrem ceny a co za ni člověk dostane – často vyloženým propadákem?

Letošní novinkou v Mountfieldu je řada luxusních sklolaminátových bazénů Tropicana, na snímku je model Hawaii. Nádherný bazén Tropicana se dá pořídit už od 78 000 korun.

Foto: Mountfield,

Odpověď je jasná. Zvlášť když je podložena výjimečnou nabídkou Mountfieldu, největšího tuzemského prodejce rodinných bazénů. „Týden na přeplněné pláži třeba na Mallorce vyjde čtyřčlennou rodinu na nějakých 80 tisíc korun. Prakticky za stejné peníze si teď ale můžete pořídit nádherný luxusní bazén,“ potvrzuje Jaroslav Pištěk z Mountfieldu.

Kdo už bazén má, si cení zejména toho, že se může vykoupat kdykoliv, v soukromí svého domova, v bezpečí a v klidu.

Foto: Mountfield,

Skvělé přitom je, že koupat se budete pěkně v bezpečí a v soukromí u svého domu minimálně šest měsíců v roce. A nejen letos, nýbrž i napřesrok a další dlouhá léta. Koupě bazénu je totiž dlouhodobou investicí, která nejenže povýší životní styl rodiny o další úroveň, ale významně a natrvalo zvýší i cenu nemovitosti.

Velmi populární jsou kompozitní bazény řady Fort Wayne, které mají právem přívlastek „bazény na míru“. Můžete si u nich nadefinovat nejen velikost a tvar, ale také víceúrovňový profil dna.

Foto: Mountfield,

Pořídit si bazén je podle Jaroslava Pištěka jednodušší, než by se zdálo. „Stačí zajít do kteréhokoliv našeho prodejního centra, kde se vás ujme náš bazénový specialista. Představí vám kompletní sortiment bazénů a kvalifikovaně pomůže s výběrem. V nabídce máme víc než 250 modelů sklolaminátových bazénů Calypso a Tropicana, keramických bazénů Excelence, kompozitních bazénů Fort Wayne nebo design-kompozitních bazénů Métropole různých tvarů a velikostí. Je tedy opravdu z čeho vybírat.

Samozřejmostí je špičková VIP péče, každý zákazník má k dispozici svého osobního bazénáře, který zařídí, co je potřeba. Od poradenství přes zpracování nezávazné nabídky až po samotnou profesionální realizaci bazénu. Tím to ovšem nekončí. Každému novému majiteli našeho bazénu jsme v případě potřeby k dispozici i kdykoliv v budoucnu,“ vyzdvihuje Jaroslav Pištěk další z konkurenčních výhod Mountfieldu.

Ale pozor výjimečná možnost pořídit si bazén za cenu jedné dovolené potrvá jen do 15. května.

Pokud se chcete inspirovat, podívejte se na www.bazeny.mountfield.cz , kde najdete kompletní sortiment, všechny potřebné kontakty a můžete se také bazénových specialistů zeptat na vše, co vás ohledně případného pořízení bazénu zajímá.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků