Ale koupit si jen samotný bazén nestačí. Aby koupání bylo skutečně komfortní, je třeba k němu opatřit i nezbytnou kvalitní výbavu. Jenže když kupujete všechny potřebné komponenty zvlášť, pořádně se to prodraží.

To si Mountfield, jako největší tuzemský prodejce bazénů, velmi dobře uvědomuje. A protože se této firmě velmi dobře daří právě díky zákazníkům, připravil pro ně na začátek roku 2011 příjemné překvapení. Prvních 320 prodaných z 3 250 bazénů plánovaných na letošní prodej je zařazeno do speciální limitované zimní série cenově zvýhodněných bazénů s plnou výbavou.

To znamená, že už nemusíte kupovat jednotlivé komponenty samostatně a draze. Vše máte pohromadě a navíc oproti katalogovým cenám výrazně levnější. Na své si přijde jistě každý. Na výběr jsou bazény nejrůznějších velikostí, tvarů a typů od bazénů Azuro, Ibiza, Calypso, Fort Wayne až po ty nejluxusnější keramické bazény Compass.

Nabídka je limitovaná

Proč se Mountfield do takové akce pouští?  Je to i proto, že chce v tomto roce začít bazény stavět dříve. Největší zájem o stavby je totiž běžně od května a června. „A my bychom chtěli naše montážní posádky zaměstnat už od března,“ vysvětluje Peter Pikna z Mountfieldu

„ I proto je počet bazénů omezený. Je to spočítané tak, abychom si naplnili montážní kapacity,“ uvedl Pikna. „A výhodné je to jak pro nás, tak i pro zákazníka, který se bude moci v novém bazénu koupat už od prvních teplých dní.“

Pozor na ty, co mlží

Na této nabídce je významná ještě jedna věc. Přesně předem víte, kolik zaplatíte. Naproti tomu řada jiných prodejců bazénů na otázku, kolik vlastně bude bazén ve finále stát, nedává zákazníkům jasnou odpověď.

Potvrzuje to například Karel Syrový z Týna nad Vltavou, který na takové prodejce narazil. „Když mě lákali k nákupu bazénu, ukázali mi přijatelnou cenu. Pak jsem ale zjistil, že si připočítávají další a další položky. Například za dopravu nebo nutné vybavení, aby byl bazén vůbec funkční. Nakonec mě oproti původnímu rozpočtu stál o pěkných pár desítek tisíci korun víc.“

Cenu máte předem jistou

Mountfield jde jinou cestou. A tou je naprostá otevřenost a průhlednost. Zákazník ihned ví, jaká je konečná cena bazénu a oproti této kalkulaci nezaplatí ani korunu navíc. A bazén mu firemní technici předávají připravený k okamžitému koupání.

Více na www.bazeny-mountfield.cz