Díky tradičnímu Kolu štěstí jsou slevy na veškerý sortiment, tedy i na absolutní novinky pro rok 2011. Sekačky, traktory, motorové pily, zahradní nábytek, štípačky... To všechno mohou mít zákazníci s výraznou slevou – a pokud se jim ukazatel na Kole štěstí zastaví na políčku 100%, tak dokonce zadarmo.

Vybere si každý

A je z čeho vybírat! Například sekaček je v nabídce Mountfieldu hned 34, přičemž samozřejmostí u všech modelů je technická dokonalost a moderní design. Mezi nejžhavější novinky pro rok 2011 se řadí sekačka XSPW 57 MBS, která svými parametry uspokojí i nejnáročnější uživatele.

FOTO: Mountfield

Velmi populární jsou v Česku i zahradní traktory a ridery. Ty je možné díky jejich multifunkčnosti využít po celý rok. Renomovaní výrobci – GGP a americké TORO – jsou navíc zárukou nejvyšší kvality a propracovaných technologií.

Mezi světovou špičku patří také motorové pily značky Oleo-Mac, v nichž se spojuje uživatelský komfort a spolehlivost. Jejich uživatelé ocení antivibrační systém, snadné startování, ale také další prvky, které usnadňují ovladatelnost i údržbu stroje. K nejoblíbenějším patří modely OM 947 a OM 952.

Ilustrační foto

FOTO: Mountfield

Pozadu nezůstávají ani křovinořezy – ty bez problémů zvládnou sečení trávníků i likvidaci náletových dřevin. Do jejich standardní výbavy patří vyžínací ocelový kotouč, poloautomatická strunová hlava i nosné popruhy. Žádané jsou především křovinořezy BC 380 T a BC 420 T a OM 753 T.

Ilustrační foto

FOTO: Mountfield

Populární štípačky

Čím dál oblíbenějším pomocníkem jsou také štípačky dřeva, které umí ušetřit nejen spoustu fyzických sil, ale také času. Jejich rostoucí popularita se jasně promítla v počtu prodaných kusů. Ten se v Mountfieldu za poslední tři roky více než ztrojnásobil.

Při výběru správného stroje musíte zohlednit, na jak velké kusy dřeva a jak často ho budete používat. Pokud se při práci nehodláte nijak omezovat, je jasnou volbou vertikální štípačka Powersplit 10t. S ní se můžete bez obav pustit i do polen dlouhých až 130 cm.

Ilustrační foto

FOTO: Mountfield

Také zahradní nábytek je nyní u Mountfieldu dostupný všem. Nejkvalitnější dřeviny - švédská borovice, exotické meranti, balau nebo teak jsou zárukou originálního vzhledu a odolnosti nábytku. Sestavy můžete doplnit elegantními slunečníky a polstrovanými potahy.

FOTO: Mountfield

Více informací na www.mountfield.czwww.kolostesti.cz.