Hlavní obsah

Nejmodernější dekorací jsou digitální fotorámečky, pojmou tisíce fotek

Digitální fotorámečky jsou trendovou dekorací, která nezevšední, umožňují totiž obměnu fotky kdykoliv se nám zlíbí. Inteligentní funkce rámečků dovedou poznat správnou orientaci snímku a opravit nejčastější nedostatky, jakými jsou třeba červené oči nebo lehká neostrost. Vítejte v nové generaci dekorací.

Nejmodernější dekorací jsou digitální fotorámečky, pojmou tisíce fotek

Rámeček si můžete připojit k televizi a promítat na ní fotky se zvukovým doprovodem, známí, kteří přijdou na návštěvu to jistě ocení jako milé zpestření. Do rámečku se vejdou až 2 GB fotek, které do rámečku nahrajete vložením paměťové karty z fotoaparátu nebo připojením počítače.

Rámečky jsou k dostání v různých velikostech (7 až 15 palcový displej). Většinou mají ještě další funkce, jakými jsou hodiny, kalendář, což umožňuje nastavit promítání fotky v určený čas.

.: Rámeček na dálkové ovládání oceníte při promítání fotek.foto:Genius

Babičce nebo dědovi tak můžete nastavit fotku s blahopřáním přesně v den jejich narozenin nebo svátku. Kvalitní vizuální zážitek je jistě potěší a fotka s vnoučaty jim přinese radost do života.

.: Sedmipalcový rámeček umí číst obsah z flash disků nebo paměťových karet. Jednoduché ovládání je skryto vzadu.foto:LG, Novinky.cz

.: Menší rámečky mají úhlopříčku a dokáží poznat jestli je obrázek postaven na výšku a automaticky ho přetočí do správné polohy.foto: Chronos, Technaxx, Novinky.cz

Digitální rámeček pořídíte za cenu cca od 700 Kč do 2 000 Kč, vyplatí se tedy vsadit na klasický design, který nezestárne.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků