Křesla Chips jsou výrazným moderním solitérem, který skvěle zapadne do moderních interiérů. Na Designbloku jimi Koldová oživila lounge v Superstudiu, které tak vybízelo k pohodlnému odpočinku.

Vzdušný opěrák křesla, který ve své spodní části tvoří zároveň jednu ze tří podnoží, nese typické tvary bramborového lupínku. Za tento počin designérka získala cenu Nejlepší kolekce nábytku.

Kolekci doplnily i další interiérové objekty.

Kolekci doplnily i další interiérové objekty.

FOTO: Archiv přehlídky Designblok

Křeslo Chips je nepřehlédnutelným prostorovým solitérem. Má jemné křivky, vzniklo technologií ručního ohýbání dřeva.

„Ráda pracuji s průsvitnými materiály. V tomto návrhu jsem proto použila opticky lehký, avšak záměrně předimenzovaný opěrák z perforované textilie, který je orámovaný ručně ohýbaným dřevem,” popsala klíčové prvky designérka u příležitosti představení židlí.

Barevnost křesel je pestrá, ale vkusná.

Barevnost křesel je pestrá, ale vkusná.

FOTO: Novinky

Přáním designérky bylo, aby bylo křeslo už od pohledu pohodlným objektem. „Je to solitér s vlastním charakterem a příběhem. Oproti klasické židli by měl být tak trochu sexy," dodává.

Křeslo je navrženo jako výrazný solitér.

Křeslo je navrženo jako výrazný solitér.

FOTO: Novinky

Konkurencí křeslu v cenách Designbloku byla kolekce Spaghetti pro Herrmann & Coufal od designérů z Master & Master. V nejužších nominacích nechyběl ani nábytek od designérského dua Vrtiška a Žák pro slovenského výrobce masivního nábytku Javorin.

Může se Vám hodit na službě Firmy.cz: