Lodě je třeba pořádně upevnit na strop, ideální jsou proto co nejlehčí typy, jako například sjezdové kajaky. Do nich je vhodné zvolit zářivkové svítidlo. Právě stropní zářivkové těleso bude díky své podélnosti v lodích působit celkem nenápadně a nebude rušit dojem z lodě a upoutávat na sebe zbytečně pozornost.

Z loďěk může vzniknout i náladové osvětlení.

Z loděk může vzniknout i náladové osvětlení.

FOTO: Novinky

Interiér s tímto druhem osvětlení je vhodné doplnit detaily v námořnickém stylu, které byly hodně trendy v minulé sezóně. Dominuje jim modrá, červená a bílá a motivy majáků, ryb a kotev.

Do lodí je vhodné podélné zářivkové osvětlení.

Do lodí je vhodné umístit podélné zářivkové osvětlení.

FOTO: Novinky

Lodě můžete sladit s výmalbou interiéru a nalakovat je na podobný odstín. Docílíte tak dojmu jednotného vzhledu. Pokud chcete na osvětlení naopak upoutat pozornost, volte kontrastní odstín.

V loďkách můžete nechat i vyčištěnéb boty, které dodají osvětlení na zajímavosti.

V loďkách můžete nechat i vyčištěné boty, které dodají osvětlení na zajímavosti.

FOTO: Novinky

Interiér můžete doladit i nepotřebnými pádly a vesly umístěnými na stěnu. I jejich barvu můžete změnit podle potřeb. Vhodné jsou i doplňky připomínající pobyt u vody, jako jsou sítě a rybářské pruty, které v interiéru dokreslí prázdninovou atmosféru.

Loď můžete nechat trochu přečnívat a vytvořit tak efektní výhled do okolí.

Loď můžete nechat trochu přečnívat a vytvořit tak efektní výhled do okolí.

FOTO: Novinky

Nepotřebné a nefunkční objekty proměněné na nové nábytkové kusy jsou v poslední době v interiérech hodně trendy. Díky své patině dodají prostoru nadčasový nádech a upozorní na majitelovu zálibu v ekologičnosti.