Příznivce designu s tradičním důrazem na tvar, detail a funkčnost potěší, že si může vybrat podle stylu svého interiéru.

Porcelánový jídelní servis Brazil (899 Kč) je 12dílný, skládá se z 6 mělkých talířů (průměr 24,7 cm) a 6 hlubokých talířů (o 21,5 cm).

Porcelánový jídelní servis Brazil (899 Kč) je 12dílný, skládá se z 6 mělkých talířů (průměr 24,7 cm) a 6 hlubokých talířů (o 21,5 cm).

FOTO: KIKA (3x)

Luxusní kolekce Anmut Bloom s módním květinovým motivem v zářivých odstínech (mělký talíř 610 Kč, hluboký 610 Kč, dezertní talíř 580 Kč). Každý kus je vyrobený z odolného kostního porcelánu. Nádobí lze použít v mikrovlnné troubě i v myčce.

Luxusní kolekce Anmut Bloom s módním květinovým motivem v zářivých odstínech (mělký talíř 610 Kč, hluboký 610 Kč, dezertní talíř 580 Kč). Každý kus je vyrobený z odolného kostního porcelánu. Nádobí lze použít v mikrovlnné troubě i v myčce.

FOTO: LUXURY TABLE

Överens (talíře, kombinace bílé a zelené barvy, 79 Kč) nádobí má stejný tvar jako jednobarevná série nádobí FÄRGRIK; díky tomu jej lze snadno kombinovat a vytvořit si osobité prostření stolu.

Överens (talíře, kombinace bílé a zelené barvy, 79 Kč) nádobí má stejný tvar jako jednobarevná série nádobí FÄRGRIK; díky tomu jej lze snadno kombinovat a vytvořit si osobité prostření stolu.

Nabídka je široká, ať už jde o kvalitu porcelánu i keramiky, ale také o design moderní či venkovský, barvy a vzory.

Originální porcelán Green Gate inspirovaný romantikou venkova a elegancí skandinávského designu nabízí pestrý sortiment talířů různých velikostí, barev a dekorů, které se dají vkusně kombinovat.

Originální porcelán Green Gate inspirovaný romantikou venkova a elegancí skandinávského designu nabízí pestrý sortiment talířů různých velikostí, barev a dekorů, které se dají vkusně kombinovat.

FOTO: WWW.BELLAROSE.CZ (2x)

Jaro je v plném proudu a tak je nejvyšší čas rozzářit naše stoly třeba květinovými jídelními servisy.

Porcelánový jídelní servis Simple (1290 Kč) se skládá z 6 mělkých, hlubokých a dezertních talířů, šálků a podšálků.

Porcelánový jídelní servis Simple (1290 Kč) se skládá z 6 mělkých, hlubokých a dezertních talířů, šálků a podšálků.

Jídelní servis Cherry (999 Kč) pro 6 osob je vhodný do myčky nádobí a do mikrovlnné trouby.

Jídelní servis Cherry (999 Kč) pro 6 osob je vhodný do myčky nádobí a do mikrovlnné trouby.