Parní žehlicí systémy

Špičkové jsou parní žehlicí systémy v porovnání s klasickou žehličkou. Takové modely se vyznačují snadnou manipulací, lze je snadno přenést z místa na místo díky pojezdovým kolečkům, pro něž nejsou překážkou ani schody.

Stůl lze nastavit do požadované výšky, aktivní žehlicí stůl je vybaven ventilátorem, který může odsávat páru nebo nafouknout vzduchový polštář pro žehlení jemných tkanin.

FashionMaster

FashionMaster

FOTO: MIELE (2x)

Exkluzivní napařovač (Steamer) systému FashionMaster pro vertikální žehlení (pověšených oděvů, závěsů). MIELE

Exkluzivní napařovač (Steamer) systému FashionMaster pro vertikální žehlení (pověšených oděvů, závěsů). MIELE

K jejich výbavě patří funkce automatického odvápňování, proplachování či Steamer (napařovač) pro žehlení pověšených oděvů. Díky patentované voštinové struktuře žehlicí plochy završuje optimální péči o prádlo.

Důmyslná žehlicí prkna

Práci s žehlením zjednodušují praktická žehlicí prkna, která šetří čas a dbají i na bezpečnost při manipulaci. Nadstavbou je vylepšený a atraktivní design v různých variantách.

Žehlicí prkno Titan Oval (3190 Kč) je vybavené dětskou pojistkou proti nechtěnému složení. Má extra pevnou a stabilní pracovní plochu, ochranu proti poškrábání podlahy a 100% bavlněný potah s několika vrstvami.

Žehlicí prkno Titan Oval (3190 Kč) je vybavené dětskou pojistkou proti nechtěnému složení. Má extra pevnou a stabilní pracovní plochu, ochranu proti poškrábání podlahy a 100% bavlněný potah s několika vrstvami.

FOTO: BRABANTIA

Prkna vybavená dětskou pojistkou jsou naprosto bezpečná i v přítomnosti dětí. Umožňují nastavit výšku tak, aby žehlení bylo co nejpohodlnější a nebolela nás přitom záda.

Napařovací žehlička řady Precision 4 Safety EDB 6130 (1699 Kč) se dobře postará o naše oblečení. Na odolné žehlicí ploše RESILIUM nezanechává škrábance ani kovové zipy.

Napařovací žehlička řady Precision 4 Safety EDB 6130 (1699 Kč) se dobře postará o naše oblečení. Na odolné žehlicí ploše RESILIUM nezanechává škrábance ani kovové zipy.

FOTO: ELECTROLUX

Větší stabilitu mají prkna s extra širokými nohami. Žehlení je jednodušší i se speciálně vypnutou vrstvou potahu, která udržuje povrch stále hladký.

Nová žehlička PerfectCare Azur (3199 Kč) s technologií OptimalTemp zajišťuje dokonalé nastavení teploty pro jakýkoli typ tkaniny nebo oděvu. Zároveň disponuje novou žehlicí plochou T-ionicGlide.

Nová žehlička PerfectCare Azur (3199 Kč) s technologií OptimalTemp zajišťuje dokonalé nastavení teploty pro jakýkoli typ tkaniny nebo oděvu. Zároveň disponuje novou žehlicí plochou T-ionicGlide.

FOTO: PHILIPS

Pro častější žehlení většího množství prádla se hodí rozměrově větší prkna s praktickou multifunkční odkládací plochou pro žehličku se zásuvkou a s držákem kabelu.

Některá prkna mají třívrstvý povrchový systém, kterým docílíme dokonalý výsledek žehlení. Přináší rychlejší a preciznější žehlení, i sušení prádla. Zabraňuje také srážení vody na prkně.

Žehlicí prkna z řady Family Design - Viva Express Compact (1190 Kč) mají dětskou pojistku pro bezpečné žehlení i v přítomnosti dětí. Lze nastavit i výšku prkna tak, aby žehlení bylo co nejpohodlnější.

Žehlicí prkna z řady Family Design - Viva Express Compact (1190 Kč) mají dětskou pojistku pro bezpečné žehlení i v přítomnosti dětí. Lze nastavit i výšku prkna tak, aby žehlení bylo co nejpohodlnější.

FOTO: VILEDA

Napařovací žehličky, které používají k žehlení páru, způsobují na běžných žehlicích prknech srážení vody, která poté kape na podlahu. Nové potahy žehlicího prkna tento negativní jev eliminují a samotné žehlení je pak pohodlnější a rychlejší.

Třívrstvá technologie v potahu

Potah moderního žehlicího prkna se skládá ze tří vrstev. První vrstva je propustná a je tvořena speciální 3D textilií. Pára se díky její struktuře rozprostře po větším prostoru, žehlení je jemnější a voda se zde zároveň nesráží.

Žehlička Viento (1999 Kč), jejíž velkou výhodou je dvoukomorový parní systém a výborný design, má odolnou plochu Eloxium, takže se umí ochladit nebo nahřát dvakrát rychleji než běžné žehličky.

Žehlička Viento (1999 Kč), jejíž velkou výhodou je dvoukomorový parní systém a výborný design, má odolnou plochu Eloxium, takže se umí ochladit nebo nahřát dvakrát rychleji než běžné žehličky.

FOTO: ETA

Druhá vrstva je ze savého materiálu, který jakoukoli případnou vlhkost zachytí.

Třetí vrstva chrání prkno s absolutní jistotou, protože je z voděodolného materiálu.

Celý potah je navíc prodyšný, takže se z něj veškerá vlhkost rychle odpaří.